Sizi beğenmeyeceğini düşünüyorsanız ne yaparsınız?

diyelimki biriyle buluşacaksınız..henüz hiç görüşmediiniz...ama karşınızdaki sizi beğenmicek sanıyorsunuz.ve en iyisi beni görmeden ayrılalım dediniz...yinede ayrılmayıp buluşup şansınızı denermisiniz...? (soru benle alakalı değildir)...genel yorumları alabilirmiyim..

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• öyle kuruntularım yoktur gider buluşurum bana uygun olup olmadığını bilmek isterim, benı beğenmiş yada beğenmemiş takmam kafana öyle şeyleri olursa olur olmasada olmaz..

0|0
    0|0
  • Denerdim denedim öyle böyle değil hakketten seviyordum fakat 2 defa reddedildim 2.sindede acık acık söyledim aramıyacam sormıyacam bir daha seni diye baya konuştuk en azından arkadaşız dedi bende cıkma muhabbeti olursa hazmedemem bu noktadan sonra dedim dahada ne aradım ne sordum birşey sormadan cevap vermedim aramadan aramadm

0|0
    0|0
  • Bu şekilde düşünen insan ciddi kaygı problemi ve özgüvensizlik yaşıyor demektir.. Allah yardımcısı olsun

0|0
    0|0
  • bu, başkasının yerine konuşmak ve düşünmek anlamına gelir.

bir başkasının beni beğenip beğenmemesi "onun sorunu" dur.

dolayısı ile, bir başkasının sorunu ile neden zihninizi meşgul ediyorsunuz ?

bırakın da bunu o düşünsün !

0|0
    0|0
  • Karşımdaki beni beğenmicek diye bi düşünceye girmem ben onu beğenecek miyim acaba diye düşünürüm. Beğenmemesi mümkün değil.

0|0
    0|0
  • link varsa tip önemli değil

0|0
    0|0
  • bir insan doğal davranmalı ve en önemlisi cesaret kendini beğenileerek sevdiremez önce kalbin güzelliği

0|0
    0|0
  • evet denerim neden denemeyim ki sonucta ne olcanı bılemeyiz di mi ama

0|0
    0|0
  • bu soru kımle alakalı bılıyorm..

0|0
    0|0
  • hiç görmediğim biriyle sevgili olamam.

0|0
    0|0
  • hiç görüşmediğm biriyle neden buluşiym ya gör ki nası bişey çıkıcak işimi şansa bırakmam

0|0
    0|0
  • belkide ben onu beyenmeyeceğim görüşmekde yarar var

0|0
    0|0
  • Herşeyi yazdın çizdin sonunu da sen tamamla bari hey allam

0|0
    0|0
  • beni beğenmesi umrumda bile olmaz ben beğendiysem görüşürüm her kalbe giden bir yol vardır

0|0
    0|0
  • Hep haddimi bildiğim için bu durumda şansımı denemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• zaten sırf dış görünüşüme bakarak beğenmezse yolu acık olsun, kendime özgüvenim hep vardır

0|0
    0|0
  • Deneyemem :( KorKarım ...

0|0
    0|0
  • Bence görüşülmeli.Sadece güzellik demek değildir herşey.Kendine güvenen zeki bir kadın her erkeği etkiler.Bir görüşülüp gidişat hakkında fikir sahibi olmakta yarar var.Belki de siz onu beğenmiceksiniz?Olumsuz düşünceleri silip görüşün.

0|0
    0|0
  • Boyle dusunmeye gerek yok,insan kendine guvenmeli ztn sadece dis gorunus icin gorusuyorsa hic gorusmemeli

0|0
    0|0
  • şu ana kadar öyle birşey başıma gelmedi beğenildiğim için önemli olan bakımlı olmak birazda parfüm ve şık giyinmek güzel konuşma tarzı ve ses işte işlem tamamdır:)

0|0
    0|0
  • öyle bişey düşünmem hiç olmadı bugüne kadar :)

0|0
    0|0
  • şansımı denedim ben masadan kalkarız bida görüşmeyiz diyordum ertesi gün başladık :)

0|0
    0|0
  • Özgüven sorunum yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...