Fenerbahçe'yi çok fazla büyüttüğünüzü düşünüyorum...

105 yıldır futbol oynayan bir takımın futbola okadar para harcamasına rağmen koskoca tarihinde sadece bir tane önemli başarısı (şampiyonlar liginde ilk 8) olması sizcede çok garip değilmi? hadi onu geçtim türkiye kupasını 29 yıldır alamamasına ne demeli? bugün kadro değerinin fenerbahçeden çok daha düşük olmasına rağmen, fenerbahçeden çok çok başarı onlarca klüp var. sizcede ilgiç değil mi?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Burda turk futbolunun ısleyısının ne kadar basıt ve gereksız oldugu goze batıyor.105 yıllık bır takım evet fazla basarısı olmayan bır takım.Ote yanda mısal 50 yııllık bır takım fınaller avrupa kupaları kaldırıyor.Bızım turk futbolu bu ısleyısle hıc bır yere varamaz acıl bu ısten anlayan ınsanlar getırılmelı yıldırım demıroren felan hıkaye ben bır bjklıyım ve besıktasında bır basarsısı yok bı kez uefada ceyrek fınale kalmıs.Iste bı galatasaray basarmıs bunu ve uzun yıllar boyuncada bu ısın bole ısleyecegını dusunuyorum :) oncelıkle turkıye altyapılarına onem vermelidir.Sokakları dolandıgımızda mılyonlarca yetenek sırf taraftar ve ısım egosu yuzunden bu ızımlerın yerıne avrupada ısı bıtmıs 33 35 yasına gelmıs artık bı elıne baston alacak adamları getırıyor.Hadı altyapın yok o zaman gıdeceksın avrupadakı buyuk klupler gıbı butun lıglerı ızleyıp genc oyuncuları takıp edeceksın ve faydalı olanları turkıyeden herhangı bır takıma onereceksın.Mısal besıktasdakı muhammettın yetenegınıde barcelona kesfettı yanı elımızdekı oyuncunun bıle yetenegını fark edemedık :) yazık ben turk futbolunun bu hallerde olmasına mıllı takımın avrupa kupasına gıdıp 3 olup dunya kupasına katılamamasına 2002 de 3. olup 2004 de gıdememesıne acırım.

0|1
    0|0
    • çok haklısın kardeşim, bizim esas sorunumuz alt yapı, mesut özil bile türkiyede doğsaydı bugun amatör liglerde bile top oynayamazdı. dikkat ettiyse milli takımda son zamanlarda hep gurbetçilerimiz oynuyorlar

• haklısın kardesım.Bızım turk futbolu cok kotu durumda ıs adamı futboldan anlamaz gecer baskan olur.Mesut gıbı dortmuntda bı adam vardı adını unuttum onun gıbı yıldızları kaptırırlar ole.30-35 yas arası adamı mıllı takıma alan bı zıhnıyet gencler surunuyor.A takımlar ıs yapamıyor.Ben bu sene deılde ankaragucu ıcın bırazdaha umutla bakıyorum hıc yoktansa genc oyunculara onem artacak.

Kızlar Ne Diyor 6

• Soruyu sorup cevabı vermişsin çok haklısın :)

0|1
    0|1
  • Ezik bir takım

2|1
    0|2
  • ve bende sana katılıyorum

3|1
    2|5
  • bir de berabere kalınca sevinen gs li arkadaşlara soralım.evet canlarım neden bu kadar büyütüyorsunuz?

0|0
    0|0
  • he ilginc, emma yine de fenerbahce.

0|3
    3|1
  • taraftarı bir çarşı değil. bunu bilir bunu söylerim.

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Fenerbahçe'yi büyüten taraftarı başka unsurlar değil...

0|3
    0|1
  • taraftarı sahıp cıkmıs filan felan...bişi demicem... edırnenın obur tarafında kupa alamaz alsa da emın ol machester barcelona yatırım yapmamıstır o bransaa...bakabılırsın...

0|2
    1|3
    • abi bu kadarmı çekememezlik olur bi takımı artık kabullenin bazı şeyleri :)

• aziz yıldırımın serbest kalıcağından haberin yok sanırım :D gerçi bizde basının yalancısıyız ne olacak ne bitecek bilmiyoruz ama adnan polatı kündeye getiricekler merak etme ekmek kebab herşey çıkar ordan D:

• perşembe günü serbest kalıcak tutuksuz yargılanıcak

• doğru söylüyorsun..fenerbahçeyi gerçekten çok fazla büyütüyoruz.her maçında tribün geliri olarak,resmi lisanslı ürünlerini kullanarak,bağrımıza basıp sahip çıkarak..bazı özürlüler için polemik yaratmasın.türkiyenin en büyük spor kulübü..şampiyonlar ligini sorgulayan aklı selim rakip takımlı kardeşler türkiyede kulüpler bazında gs nin uefa kupası hariç yine gs ve fb nin çeyrek final başarısından başka sonuç olmadığını görmezden gelmesin.türk futbolunun 96 öncesine kadar ortalarda olmadığını da unutmasın.

1|0
    0|2
    • avrupada yapılmış futbol başarılarından bahsediyorum, konu paraysa evet ozman fener çok iyi, türkiyede yapılan başarıları sayma, çünkü 3 büyüklerin şampiyonluklarının yarısından fazlası şikeli

• sonuçta bütün takımlar ozamanın imkanlarıyla top oynadı, ozamanın güçlü takımlarını devirdi, gs de o kadar iyi bir takım değil ama fenerbehçeye göre daha kaliteli, en azından başarıları fazla, sadece futbol için söylüyorum bunu

• Fenerbahçe adını kullanırken sorundaki gibi tarif etmeyeceksiniz o halde.fenerbahçe sadece futbol kulübü değil.elbette en önemli şubesi futboldur.taraftar her zaman en büyük spor kulübüyüz diye övünür.

• klasik gs li yorumu

1|0
    0|3
    • 4 büyük taraftarı değilim, hatta gsyide sevmem, ama fener çok büyütülüyor.

• uefa kupasını almış bir takımın öyle bir başarısı olmaması da garip aslında ve herkesten fazla şampiyonlugumuzun olması en çok şampiyonluğu kazanmamızda garip değilmi ? hatta tarihte büttün en ile başlayacak cümleleri kurabilicek tek takımız ligde ee siz kimsiniz ?

0|0
    0|0
    • ben ne bjk nede gs liyim, ama gsnin şampiyonlar liginde 2 tane çeyrek birtanede yarıfinali var, yiğidi öldür hakkını yeme demişler,

• gorucez kardesım azizin cıkıcagına ınanmıyorum bugunku davanın metnını okudum :D ıcacıcı deıl durum neye bakıp gorucez...

• peki perşembeyi bekleyelim...

• Kardeşim susun fenerbahçeyi görücem ben avrupada

0|0
    0|0
  • balon buyur ama patlar patladi zaman biter

0|0
    0|2
  • cok konusmaları sinirleri bozuyor hepsi bu :)

0|0
    0|2
Yükleniyor...