Bir erkekle çıkmak için aradığınız özellikler nedir?

Bir erkekle çıkmak için aradığınız özellikler nedir ve dış görünüşünün nasıl olmasına dikkat edersiniz(giyim tarzı konusunda ipucu verirseniz iyi olur hanii...)? Ve de siz kızlar ne dersiniz, ne demek istersiniz?

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Duygusal olsun yeter.Bana baktığı zaman sadece bir et parçasından ibaret görmesin.Samimi olsun ve duygularıma karşılık verecek kalbi olsun.Dış görünüşte ise dişleri ve tırnakları temiz olsun yeter.Sahiplenmeyi bilsin.O kadar işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• nereye çıktığımıza bağlı

eğer merdivenler ise ve ben çok yorgun isem güçlü kalıplı bir şey olsun

yok birlikte işten çıkacaksak özgüvenli olsun karizma yıkılmasın

eğer yemeğe çıkacaksak ve ilk ise şık olsun

hiç biri değil birlikte eve çıkıyorsak sorumluluk sahibi ve anlayışlı olsun

doğru mudur?

0|2
    0|0
  • kaşıymış gözüymüş hiç önemli değil. belli bi yaştan sonra insan farklı şeyler arıyor.

senin kızın yaşına bağlı tabii ama, olgunluğuyla beni şaşırtan erkek candır mesela. aklı başında, nerde nasıl davranacağını bilen ama yapmacık değil, tamamen doğal olmalı. ööle erkeklik, maçoluk, romantiklik, espritüellik oyunları yapmicak. herşeyi zamanında kendi doğallığıyla yaşayacak bi erkek olmalı. böyle olunca sonuna kadar güveniyosun ona. her zor zamanında ilk ondan akıl istiyosun. bu da o erkeğe bağlıyo insanı.

çünkü zamanla yeri geliyo çocuğun gibi oluyo şefkatle seviyosun, yeri geliyo acayip karizmatik görünüyo gözüne Jony Deep gibi arzuluyosun, yeri geliyo abin gibi oluyo ona sığınıyosun, yeri geliyo kankan oluyo ona açıyosun kendini, bi bakmışsın herşeyin..

doğal ol yeter yani. zaten doğal halinle sevmiyorsa seni o işin sonu yaş.

0|1
    0|0
  • Ay bütün erkekler ayni soruyu soruyor neyse birkez daha cevaplayim :D

Bir erkek ilk olarak sevdigi kisinin kalbini kazanmali ona güvenilir birisinin oldugunu ikna etmeli..

Öyle küfürlü konusmamali, düsünceli olmali..

Ilk bulusmaya mesela bi gül felan almali, romantik olmali..

Giyim tarzina gelince öyle mafya babasi gibi dolasmada nasil dolasirsan dolas :D

Yani bence kot pantol üzerinede beyaz kisa kollu bi gömlek ama siyah siyah incecik cizgileri olucak, yada kare halinde.. Altinada sportik bi ayakkabi.. Ve bakimli olmalisiniz,

yani yüzünü yikayip kremlemelisin saclara jole sürme bence öyle dogal daha tatli görünüyor yada cok hafif bi sekil verirsin joleyle olur biter..

Öyle kulakta küpe felan olmicak, sonra ellerin yumusak olucak yani kremli bakimli..

Ehmm baska bisi unuttummu :D haaa dislerde fircanacak her sabah ve her aksam :D

Bu kadaaar :)

0|0
    0|0
    • hemen sipariş geçiyorum 2 gün içinde kargo elinizde olur :)))

şaka bi yana bence kızlar için en öenmlisi bakım diy düşünüyorum. Ben bile bazen otobüste görüyorum bakımsız insan çok hem kız hem erkek olarak. Bakıma önem veren bi insanım ve bakımsız insanlar gerçekten bana çok itici geliyor bir de bu bakımsız olan kızsa daha da itici geliyor

• Aaa desene burda dogsan kesin ayni okula felan giderdik haha :)) :)) iyi iyi herkezin bakimi kendine.. yok su beni böyle istio diye hickimse degismemeli bence.. Beni begenen böyle begensin diye yasarim ben :D

• @etmus sorma vallah. Anında belli ediyorlar kendilerini. Kaşlar alınmış ince favoriler sivri kulakta da küpe oldu mu tamam diyorum bu kesin almancı :)) :)) okulda da var bazı almanyada yaşayan türk tiplerinden abi hemen fark ettiriyolar kendilerini çizdiğim modelden hepsi :))

@seniseviyorum Almanya'da doğsam kesin çok iyi bir futbolcu olurdum. :) Çünkü orada okulunu antreman saatlerine göre ayarlıyorlar. Maalesef ben Galatasaray'da oynarken lisede geçiş yapamadım Şehremini Lisesi'ne.

• Bir erkekle çıkmak için ona güvenmem yeterlidir. Yakışıklı erkeklerden değil de çekici - karizmatik erkeklerden bu yüzden hep korkarım sevgilimi o tür erkeklerden seçmem kesinlikle. Ve giyim tarzı olarak gömlek içine kolsuz t-shirt ve altına bol jeans pantolon bence çok hoş oluyor. Tabi pantolon ha düştü ha düşecek görüntüsü çok itici yani bol derken onu kastetmiyorum.

0|0
    0|0
  • bikere spor giyinmeli spor ayakkabı kot tişört özellikle kot pantolunu düşük bel olmalı öbür türlü çok itici duruyo. göbeği olmamalı çok itici duruyo siyah bi saat takabilir beyaz spor ayakkabı ( özellikle nike ) hafif kirli sakalı olmalı saçları çok uzun olmamalıı 3 numara idealdir ve vücudu gelişmiş olmalı tabi öyle abartı bi kas istemiyoruz biz bayanlar ama kollar incecik oldu mu ne tişört yakışıyo ne bişey .. hafif kol kası iyidir. erkek gibi davranmalı kızsal davranışlarda bulunmamalıı bacak bacak üstüne atmamalı mesela bi ortamda beyaz çorap gymemeli .. ve tırnakları bakımlı olmalı içleri piss olmamalı dişleri beyaz olmalı fırçalamalı düzenli olarak.. kaşları özellikle tek kaş modundaysa hafif berberde toplatmalı çünkü iğrenç duruyo..

0|0
    0|1
    • Bacak bacak üstüne atmak ne zamandan beri kızsal bir davranış oldu.

• evet bence kızsal bir davranış ve erkeklerde hiç hoş durmuyo.

• kiyafet deyince bosverin orasi kolay al sunu giyin derim okeydir

symaptik olacak herseye katlanacak sevecen tatli sonra acik tenli olursa daha iyi olur

herseyi anlatabilecen heryere gideebileceksin her dedigini dinleyecek odun olmasin lütfen sonra duygusal olabilir bi dedigi bi dedigini tutacak ..say say bitmez neyse önemli olanlari saydik hee basta zaaten dinine saygisi olsun kesinlikle cünkü allahtan korkmayan kimseden korkmaz. tabi yalanida olmasin ...

0|0
    0|0
  • Sayalım, saymaya devam edelim, hiç bitmesin. (bunlar daha sonra mideye indiğinde lezzeti bir başka oluyor).

0|1
    0|0
  • ANLAYISLI,SADAKATIN NE DEMEK OLDUGUNU İYİ BILEN,SEWDIGINE GERCEKTEN DEGER VEREN,YUZUNDE KUCUKTE OLSA

TEBESSÜMÜ EKSİK ETMEYEN,EGLENCELI BIRI OLMALI GIBI GIBI GIBI

KISACA İÇ GUZELLIK...

0|1
    0|0
  • Yakışıklılık bi yere kadar yanında tutmayı sağlar... bakımlı olması, kibarlığı, anlayışı, şefkati, sevgisi, saygısı, dürüstlüğü ve tabiki güvenilirliği... bunlar olmadıktan sonra brad pitt olsa yine kurtarmaz, bi yerden sonra patlar..

1|0
    0|0
  • Temiz olsun bakılcak kadar eli yüzü düzgün olsun yeter ama şerfsz olmasın her zaman bana sahp çıkıcak ama sıkmicak ne olursa olsun aldatmıcak yalan söylemicek herşeyini benimle paylaşcak

1|0
    0|0
  • spor kendıne yakısan seyler gıymesı dıkkatımı ceker saygı ve sadakat olmalı kendını cok gelıstırmıs olmalı ve at gozluguyle bakmamalı olaylara ozgurlukçu olmalı benım kafamda suphe degıl huzur uyandırmalı dış gorunuste dar paça gıymesın v yakalı pembe seyler gırmesın tespıh turu kolye vs takmasın yeter temız olsun dıcem ama o zaten ınsanda olması gereken bır ozellık

0|0
    0|1
  • yok bazıları kazma sever benim gibi..sii...yaranır..yok gerçekden ben buna inanmaya başladım...aa giyime bakarsak..şort giymiş ve üzerinde tşört..ayakta converse..of of..bide vucut yerindeyse..yemede yanında yat..

0|0
    0|1
  • parası oluca yakışıklı sexsi olucak aklılı olmasına gerek yok başka kızlarabakmıycak

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• her kız aynı değildir ama genel olarak şöyle sölim, her kız kendinden her açıdan 2-3 gömlek üstün bir erkeği anca beğenir. yani misal bi cafede çalışan garson kız garson erkeği asla beğenmez. kızlar ne kadar niteliksiz olurlarsa olsunlar kendilerini saadettin saran gibi birine layık görürler.

0|0
    0|0
  • Yahu yanıtlara bakıyorum da spor giyinip temiz olanlar direkt aday oluyor :)

0|0
    0|0
  • hocam kizlar 4 seye bakarlar

1=PARA

2=PARA

3=PARA

4=PARA

GERISI PALAVRAAAAA

0|3
    0|0
  • Böyle bir liste yok arkadaşım. Bakar, içgüdüsel olarak beğenir, beraber olur.

0|2
    0|0
    • kısa ve öz tespit,diger turlu burger'dan siparis verir gibi istekler sıralanıyor

• +1.Burger olayına bayıldım.Kaslı erkekde dublex menu oluyo heralde :D

• biraz tip biraz zeka ve cesaret olsun yeter. diger detaylar istisna. kadinlar hoslarina gidince cikmam dedikleri adamlarla da cikar merak etme. o kriterleri hikaye kisaca

0|0
    0|0
  • Kısa ve öz :)) ADAM OL ADAM :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...