Adamın biri bir bayana şiddet uygularken görseniz ne yaparsınız?

adamın biri bir bayana şiddet uygularken görseniz ne yaparsınız

Güncellemeler:
hayata herşey olduğu düşünrek ki gördüm ben bu olayı erkek değilde nadirde olsa belki görmüşsünüzdür eşine gücü yetmiyen erkekler var yada sevgilisine kadın erkeği dövüyor bu durumda karşılaşaırsanız naparsınız ben karşılaştım amcamdı alkolik zoruma gitti ama yengeme birşey yapamadım yengem diye

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 11

• adama siddet uygularim.

5|2
    0|0
  • Ben büyük ihtimal karışmam. Etliye sütlüye karışan birisi değilim. Çevrede başkaları varsa zaten müdahele ederler. Teksem polisi ben arayabilirim.

O an birşeye kızmış, sinirli, manyak, depresif yani uyuşuk dışı bir haldeysem biber gazından girer, tekmeden çıkarım, şerefsiz herif.

0|1
    0|0
    • @güncelleme: babam ben çocukken bazen döverdi annemi. Şimdi zaten sinirliyim ona, sesleri yükselince bir cebe biber gazını ötekine tornavidayı koyup bekliyorum. Yanlışınca oycam.. Asabi anımda, o kalkan eli kırarım!

Amcan da ayağını denk almazsa, daya biber gazını şerefsize

• Bileğini çeviririm yaslarım cama nefes bile aldırtmam polise haber veririm bugün ona yapar yarın kardeşime anneme sevdiğim arkadaşlarıma yaparlar

ne ekersen onu biçersin.

0|1
    0|0
  • Olduğu yere yıgarım. Her zaman anamızın bacımızın yanında değiliz aynı şeyler onların da başına gelebilir. O yüzden gerekli müdahaleyi yapmak lazım ki onların da güvende olduğunu hissedelim.

0|1
    0|0
  • Tut kolundan yengeni çek kenara biride adamı uzaklaştırsın sakinleşene kadar birşey yapmasınlar birbirlerine sakinleşince zaten onların arasına girilmez kendi sorunlarını kendileri hallederler.

0|0
    0|0
  • ne halleri varsa görsünler, rusyada işle böyle yürür :)

0|0
    0|0
  • gider şiddet uygularım. ortam müsaitse cinsel tacizde bulunurum adama. itiraz ederse tecavüz ederim :-))

0|0
    0|0
  • ayırırım baktım olmuyo etkisiz hale getiririm yine de olmuyosa saldırırım bende :D

0|0
    0|0
  • dalarım ben ona yasamıslıgım var...

0|0
    0|0
  • Uygulamalı şiddet çalışırız biraz...

0|1
    0|0
  • uzaktan seyredebilrim veya polisi ararım veya çekip gidebilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...