Futbolda karar günü, karar ne çıkacak sizce?

türkiye de kanun var ama uygulamaya gelince bir çıkmaz sokaklar oluyor. sadece futbol değil her şey de böyle. bu yüzden adaletsiz bir ülke de yaşıyoruz. illa avrupa nın müdahale etmesini bekliyoruz. sizce bu futbol örneğin de şike kararı ne olur?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• türkiyede kanunlar bile paradan yana işler olmuş, ankarasporu hiç yoktan yere küme düşüren ve arkasına liglerden ihraç eden federasyon parası bol fenerbahçeye 1 yıl olacak hala ceza veremedi, verecekleri cezada belli, para ve seneye lige eksik puanla başlama olacak. ama UEFA bu duruma el koyar, işte ozaman bendeli keyif kimsede olmayacak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şike kanıtlanamadı aziz başkan çıkar artık

0|0
    0|1
    • sen tff nin kararına ne bakıyorsun, atrtık avrupa bizi konfederasyondan atar, asyada oynarız.

• Şike kanıtlanamadı tff butun maçları ızledi sahada şike bulamadı... Kişiler ve kurumlar ayrılıcak gibi geliyor bana her ne kadar platinikarşı çıksa da.. Aziz baskanımız cıkıcak ;))

0|0
    0|1
    • :D:D yok yok ben bu sıtede fenerlılerden bı senınle atısmıcam dıgerlerıne dun aksam cevabını verdım :D sen istisna ol .D

• UEFA tff nin kararını bekliyor.şunu söyleyeyim UEFA acımaz, futolun beşiği ingiltereye bile sırf liverpolun maçta olay çıkarmazı üzerine Liverpoola 7 ingiltereye 5 yıl men cezası vermişti, kaldıkı fenerbahçe kim oluyor?

• Fenerbahçeyi nasıl böyle aşşağılıyorsun ? O saydıgın takımlarının hangi birinin taraftarı klubune bızım gibi sahip çıktı... İnan Uefaymıs gavur planiniymıs hiç umurumda değil... Ne ceza verirlerse versinler Bizikoparamıcaklar kendileride görüyorlar...

• ceza günü ...

0|0
    0|0
  • karar günü ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ne cıkacak bu memlekette hıcbırseye acıga cıkmadıgı gıbı bu da cıkmıcak ortbas edıldı ıstee bundan sonra herkes sıke yapıcakkk babaları da bu ıcerıdeki adam olucakkk yeter ki ıcerıdeki adam futboldan elını ceksın..

0|1
    0|0
Yükleniyor...