Yakışıklı olmayan ama altın gibi kalbi olan bir erkekle evlenir misiniz ?

İyi bir insan ama yakışıklı değil görünüşü ilgi çekici bile değil ama onun dışında her yönü çok iyi böyle biriyle evlenırmısınız ve neden ?

Güncellemeler:
Evi yok !

Arabası yok !

İşi var !

Altın bir kalbi var !

Ne içkisi nede sigarası var !

Sadece idealleri var ve onları gerçekleştirecek inancı var

Eli kalem,eli kazma,kürek tutacak kadar gücü ve sabrı var.

Yaşam sevgisi var ama!

Evi yok !

Arabası yok !

İşi var !

Altın bir kalbi var !

" Bu kadar az imkana sahip olsada yinede evlenirmiydiniz... "

İnancı kendi içinde yaşıyan.Namaz kılmayan... Sizce bu vasıflarda biri sizin gönlünüzü kalbiyle çalabilirmi !

0|0
32|5

En İyi Kız Görüşü

• Evlenirim cünkü evlilik icin yakisikli olmasina olmamasina bakilmamasi gerek. Bir ömrünü yakisikli ama kisiligi bozuk biriyle mi tercih edilir yoksa tipi olmayan her yönden insaniyetli olan biriyle mi gecirilir bunu sorarim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• Hoşlanmadıysam evlenmem.

0|0
    0|0
  • sevgi yoksa olmaz eğer hoşlandımsa olur

0|0
    0|0
  • Çekici gelirse evlenirim.

0|0
    0|0
  • evlenmeyi düsünürsem ivot

0|0
    0|0
  • valla bana değer veriyosa... kanım ısınmışsa sevmişsem her yönüyle yakışıklı gelir bana. hem güzellik yakışıklılık göreceli bi kavramdır bana tipsiz gelen bi başkasına yakışıklı gelebilir bana yakışıklı gelen bi başkasına tipsiz gelebilir bu yüzden eşim olacak kişiye birinin yakışklı birinin tipsiz demesi umrumda olmaz ben nasıl görüyosam o önemlidir benim için...

0|0
    0|0
  • Evlenmek icin bunlarn hepsi olanları görüyoruz ilk yılını doldurmadan şen dul olarak ortalıkda geziyrlar.bunlarn hç önemi yk yeteki gönül uyumu olsun

0|0
    0|0
  • aman ya yakışıklı olmasın, mümkünse kimse dönüp bakmasın istemesin. çirkin olsun benım olsun. evlenmek ne kelıme hayatımı verırım ben ona

0|0
    0|0
  • evlenirim tabiki yakışıklılık ne karın doyuruyo nede geçim sağlıyoooo altın gibi bır kalbı varsa zaten o eşine herşeyin en iyisini sağlar ;)

0|0
    0|0
  • Namaz kiliyor olmasi benim icin her zaman bir artidir o olursa birde ben sevmissem dis görünüsü zaten güzel gelir bana birde azimliyse herseyi beraber yapariz

0|1
    0|0
  • çirkin olsun ey yarim :) insana aşık oldugu biri cirkin gelmez ki dunyanın en yakısıklısıdır o bir de iyise daha ne olsun :)

0|1
    0|0
  • Yakında evlenicem inş :)

0|0
    0|0
  • İçinin güzelliği, onda bana çekici gelen birşeyi yaratacaktır eminim..

0|1
    0|0
  • Gümüş olmasa olmaz :)))

0|0
    0|0
  • çirkin mi o nasıl laf öyle

0|0
    0|0
  • işi varsa çalısıyorsa esek gıbı helal para kazanıyorsa sadakatı durustlugu varsa o adamı nıkah masasına zorla oturturum

0|0
    0|0
  • Inancini kendi icin yasiyacak göstermesine gerek yok ama Namaz kilmiyorsa namaz kilmasi lazim kendi icin tabi !

onun disina malin mülkün önemi yok iki gönül bir olunca hayatta elde edilmiyecek hic bir sey yoktur !

0|0
    0|0
  • yakısıklılık gecici zamanla onemini yitirilen degerler bunlar ama altın gibi bir kalp birincisi zor bulunur ikinciside degeri herzaman korunur ...sonuc ta farkı anlayana kalmıs artık.

0|0
    0|0
  • Tamamen dis görünüse hic bakmam dersem yalan söylemis olurum ama tanidikca eyer beni baska yerleri cekerse evlenirim

0|0
    0|0
  • Hoşlanmazsam içim ısınmazsa evlenmezdim heralde. Öyle bir insan en yakın arkadaşım olurdu

0|0
    0|0
  • hayır

o kadar iyiler hep üzülür

onu üzen ben olmak istemiyorum

0|1
    0|0
  • cirkinde olsa Allah kimseyi tek yartmadigina inanirim ve herkesin bir nasibi vardir

0|1
    0|0
  • yakışıklı erkeklere gıcığım var .

0|0
    0|0
  • Seviyorsam tabii ki evet

0|0
    0|0
  • Nikah işlemleri başlasın hemen <3

0|0
    0|0
  • altin var altin var kac ayarmis?

0|0
    0|0
  • evlenmem tipim olması lazım

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • evlenmem

tiple alakası yok,sadece altın gibi bir kalp yeterli değil çünkü.

0|0
    0|0
  • her yönü iyi olan birinin zaten cemalide güzel olur..haa sana öyle gelmez belki ama sevenin gözü o kusurları görmezki..

0|0
    0|0
  • elbette evlenrdim çünkü güzelliğini kaybedip çirkinleşebilir en önemlisi iç güzellik.

dış güzelliğe bakarak evlenme kararı alınmaz

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 5

• inandın mı sen bunların dediklerine

link

0|0
    0|0
  • erkeklerle ilgilenmiyorum ama bu kadar şeyi olan bir herifin parası yoksa ortada ciddi bir sıkıntı var. en azından yakında parası olur.

0|0
    0|0
  • Altın gibi kalp sdgfhgjhjkfhgjhkjlkşl

Gerçek altın lazım hafız

1|1
    2|0
  • hocam gec bunlari bu kizlara cuzdandan haber ver kalinligi ne kadar kalp tip hepsi palavra

0|1
    2|0
  • altın gibi kalp...

bir dostun mu :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...