"öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın" O hava nasıl bir hava bilen var mı?

"öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın" demiş ya şair.o hava nasıl bir hava?bilen varmı? Soru saçma ama eminim mantıklı bir cevabı vardır benim bilmedigim.

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Benim için ılık bir bahar havasınde gelmeli ve ellerinin sıcaklığını ellerimde hissetmeliyim ve ondan asla vazgeçmem de mümkün olmaz işte o an ..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Öyle bir hava derken orda şair sevgilinin gelişinide eklemiş oraya . sana gerçek aşkı getiren kişinin bunu nasıl yaptığını ve ne kadar kusursuz olduğunu söylemiş . ayrıca aşkın getirileceği kişinin de kalbinin tertemizken ve beklenmedik bir biçimde gelişinden bahsedilmiş

0|0
    0|0
  • Umutsuz, her şeyden vazgeçmişken, hayatı siyah beyaz gördüğüm öyle bir zaman da gel ki vazgeçmek mümkün olmasın...

Her şeyi yakıp yıkan fırtınadan sonraki doğan güneş gibi...

0|0
    0|0
  • ona en intiyaç duyulan anda güneşin rengini kaybettiği eylül ayında,sarı kuru yapraklar arasından..olabilir

0|0
    0|0
  • link böyle bir şey galiba

0|0
    0|0
  • Sevgiye aç olduğum zaman gel...

1|0
    0|0
  • en fazla ihtiyacım olduğu zaman gelde bidaha bırakmak mümkün olmasın diyore kısaca

0|0
    0|0
  • o hava nasıl bir hava bilmem ama içimdekı hava kasırga gibi..

0|0
    0|0
  • mayıs ayında yağmurun ardından gökkuşağının çıktığı anda gel demiş:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• aşk havası varkene gel diyor =)

1|0
    0|0
  • Karlı havada gelme diyo galiba.

0|0
    0|0
  • sanırım kırmızı karın yagdıgı hava.dalga geçmıyorum ama dönüşünün mumkun olmadıgı tek hava olur sanırım

0|0
    0|0
  • havam yerindeyken gel, sonra havani alirsin demis.

1|0
    0|0
  • yalnızlıktan, bunalmamdan, sıkıntımdan hissedipte gel dercesi felan filan.

0|0
    0|0
  • yağmurlu fırtınalı

0|0
    0|0
  • Öyle bir hava yok. Herkes her şeyden, her durumda vazgeçmeye meyillidir.

0|0
    0|0
  • Yanlışın var hava degildi o ya öyle biranda ya öyle bir zamanda olmali

0|0
    0|0
  • Oyle bir zamanda gelki vazgecmem mumkun olmasin...ben bunu biliyorum..Orhan Veli

0|0
    0|0
Yükleniyor...