Okacha - Ortega - Alex hangisi daha iyi futbolcu sizce?

okacha ortega alex hangisi daha iyi futbolcu sizce

Güncellemeler:
bence en iyisi okacha
sonra ortega

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• en iyisi Ortega idi. Ceyhun un yatacak yeri yok .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ALex Tartışmasız... Baba Adam... ;)

0|0
    0|0
    • ama alex 90 dk futbolun icinde yok misal okacha hagi daha farklıydı

• baba alex italyada parmada oynadı 6 ay sonra kapının önüne koydular :))

• 6 ay çok bile kaldı

• okacha alex de

0|0
    0|0
  • ortega alex

0|0
    0|0
  • alex

0|0
    0|0
    • alex diyorsun peki neden

• bilmem kafadan attım. hiçde sevmem onuu halbu ki ama gol atıyoo

• aslında adamı izliyorum futbolu keyif vermiyor ama golu iyi kokluyor örnek okacha izleme fırsatın olduysa yada ortega gibi 90 dk futbolun içinde yok alex ayağına bir top geliyor onuda gol atıyor bir başka önerk hagi gibi takımı yöneltmiyor 90 dk futbolun içinde yok

Erkekler Ne Diyor 8

• fb taraftarı değilim ama alex on numaradır onun fb ye verdiği katkıyı,değeri şu ana kadar kimse kolay kolay verememiştir.

0|0
    0|0
  • Hiç tartışmaya bile gerek yok. Bir beşiktaşlı olarak konuşuyorum. Alex tartışmasız Türkiye'ye gelmiş ve takımına en faydalı olmuş yabancı oyuncudur. Hiç tartışmam bile bu konuyu...

0|0
    0|0
    • evet avrupadaki kupaları alexin sayesinde aldılar :))

• yok be herkez fikrini söylemeli alex büyükse niye brezilya mili takımına almadılar yılardır elono oynadığı takıma alex büyükse kariyerinde niye büyük takımda futbol oynamadı

• Bazı şeyleri algılayamıyosunuz. Dikkat ediyorsan Alex sadece saha içinde değil saha dışında da çok iyi. Adamın gece hayatı felan yok adam kendini ailesine adamış durumda. İstanbulda belli bi huzuru yakalamış belli bi para alıyor kariyer peşine koşup huzurunu kaçırmak istemedi olabilir mi ya da. fenerbahçe yeterince parayı verip elinde tutmasını bildi mi ? Bak ben tarafsız bakıyorum olaylara.

• alex

0|0
    0|0
  • haginin yeri bam başka

0|0
    0|0
  • bu üçünü toplasan bir hagi etmez ola :D:D

0|0
    0|0
  • alexx ama karıyer olarak okocha deırm.

0|0
    0|0
  • Alex

0|0
    0|0
  • alex babaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...