Dalga geçmeden ciddi olarak rüyamı yorumlayacak biri var mı ?

hoşlandığım kişinin hakkımda hayırlı olup olmadığını öğrenmek için dün gece istihareye yattım ve şunu gördüm hoşlandığım kişiyle arkadaş grubumuzla beraber yemekteyiz arkadaşlarım benim hakkımda ona birşeyler söylüyorlar oda şaşırıyor muhabbet etmeye başlıyoruz gözlerimin içine bakıyor gülüyoruz gözgöze geliyoruz sonra bi an herkes kayboluyor ikimiz kalıyoruz ama yemekte değiliz anneannemin evindeyiz ben pencereden dışarıya ona bakıyorum o dışarıda konuşuyoruz gülüyoruz birbirimize sonra ona kedimi gösteriyorum bende çok seviyorum kedileri diyor ben gülüyorum yine gözgöze geliyoruz ardından annem geliyor onu arkadaşım diye tanıştırıyorum sonra annemden utanıp camı kapatıyorum içeriye giriyorum ama yine de gizli gizli onunla konuşuyorum falan çok ilgiçti ne ki bu .s

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• hoşlandğm kişi hayırlı mı diye istihareye yatmak çok da doğru değil diye duymuştm çok sık yatmamak gerekirmiş ve önemli konular için yatılırmış

rüyana gelince o kdrnı yorumlayamam ama istiharye yatınca genel olarak bi renk görülürmüş yeşil beyaz falan hakkında hayırlı demekmiş kırmızı siyah falan da hayırlı değil öyle biliyorum bn renk derken de mesela bi arkadaşın yemyeşil bi dağın ortasından akan bembeyaz bi şelale görmüştü

1|0
    0|0
  • Rüyayı yorumlayamadım ama, istihareye yatmak ne demek ? bi de ben yatsam :O

0|0
    0|0
Yükleniyor...