Alex bu akşamki derbide yok mu?

Bazı spor sitelerine bakılırsa alex'in bu akşamki derbide yerini alamayacağnı onun yerine sahaya stoch'un çıkacağına dair duyumlar var. sizin bilginiz nedir bu konuda? hem alexsiz bir fb bjk ye diş geçirebilecek mi ?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• orası belli değil galiba. alex kendini riske atacak bir oyuncu değil pek. çünkü sınırlarını iyi biliyor. yani büyük ihtimal oynamaz. çünkü geçen gün ağrım var şişlik var falan demişti. ha alex siz fener nasıl olur. pek hoş olmaz. maç çok zor geçer. ama fenerbahçenin kadıköydeki formu ortada. ve geçen haftaki galibiyetten gelen moral ile bu maça asılacaktır. ama alexin olmayışında fenerbahçe gol atmakta zorlanabilir. çünkü alex beşiktaş maçlarını çok sever. genelinde degol atardı zaten.

iddaa yorumcusu gibi oldum ama maç h1 diyorum :D ben deneyecem sende dene.

0|0
    0|0
    • iddaa tırı vırı durmadan patlama yapmaya başladılar kasaları fullediler gene :) nese alexsiz baklım nolcak hem alexnde bjk maçlrnda toplam 13 golü varmış !

• tabi ya. zor giden maçlarda bi patlatır oradan buradan açardı perdeyi. son 3 senedir. tüm lig maçlarını izlerim fenerbahçenin. o yüzden alexe çok farklı gözle bakıyorum. oyun içi alexi takip ettiğimde oldu. çok farklı adam ya koşmuyor falan diyorlarda. adam ayrı birşey. tek başına savunmaya faydası yok gibi görünüyor ama takım savunmasına yardımcı. olmadığı her maç sıkıntı oluyor. bide bjk maçı ama hadi hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 2

• alex olmadan aldıgımız maçlarda vardı,adamın bir bildiği varki oynatmıyor yine maçı alırız siz dert etmeyin. ayrıca öyle bilerek yenilen takımlardan falan alınmayacak maç hakeden alıcak ;)

0|1
    0|0
  • alexin ayağı kırk galiba yanılmıyorsam

0|0
    0|0
    • yok kırık değil gs maçnda ayak bileğden sakatlanmştı o yüzden sahada yerini alamıyor !

Erkekler Ne Diyor 13

• Alex yok.

0|0
    0|0
  • büyük ihtimal oynamaz.

0|0
    0|0
  • Gs maçında ayağına çok kötü bir darbe almıştı. Sakat maalesef yok. Ama yeneriz her halikarda.

0|0
    0|0
  • biildiğim kadarıylo alex yok.stock günün de olursa kesin bir gol atar beşiktaş a

1|0
    0|0
  • alex oynamıcak arkdaslar...alex emre ve sow yok yarın fb alamıcak persembe gunu de sampıyonuz birilerinin susma zamanı cok yaklastı...

0|0
    1|0
  • oynamayacak ama maç yinede bizim inş.

1|0
    0|0
  • oynamıyor

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım, şuan ki beşiktaşı yenmeyeni dövüyorlar kardeş o kadar diyeyim sana.

0|0
    0|0
  • alex buyuk ihtımal yok kanallar fılan oyle diyor...

0|0
    0|0
  • olmaz olur mu onu bağlasalar zincirle kırar zinciri yine maça gelir o :D

0|0
    0|0
  • Alex oynar ne yapar ne eder o ayakkabıyı giyer.

0|0
    0|0
    • alex öyle bii oyuncu değil riske atmaz kendini biizm türk oyuncular olsa yapardıda ama bunlar yapmaz hem ayağındaki şişkinklten dolayı krampon bile gymekte zorlandğı görülmüş !

• szn gibilere yakışr !

• tutuşmuş gsli her yerde bi bitmediniz.

• ayagındaki şişlik geçmemiş,krampon dahi giyemiyormuş zavallı :)

0|0
    1|0
  • O bir Kralex tir ona haksızlık edilmemeli artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...