Hiç bir futbol maçına gittiniz mi ?

Hiç bir profosyonel lig maçını, en az bir defa, stadta izlediniz mi ?

Seyircisiz oynanması gereken maçlarda kadın ve çocukların ücretsiz olarak maça alınması muhtemelen stadta maç izleyen bayan sayısını arttırmıştır.

Ancak yine de en az bir kere maç izlemiş erkeklerin oranının bayanlara göre daha fazla olduğunu düşünüyorum.

• Gittim
    40% (2)78% (7)64% (9)Oy Ver
  • Gitmedim
    60% (3)22% (2)36% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaşkımın çok maçına gittim .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Fenerbahçe'nin 3 maçına gittim. 1 i Ankara'da 2'sı İstanbul'da. Ama tövbe bir daha 19 Mayıs stadında maça gitmem, çok rezildi!

0|0
    0|0
  • gittim münih de allianz arena ya gitmistim ve frankfurt daki commerzbank stadina gitmistim..

0|0
    0|0
  • elbette gittim ama bu beleşçilerden değilim

0|0
    0|1
  • Gitmedim malesef ama beşiktaşımın bir maçına gitmeyi çok istiyorum

0|0
    0|0
  • bursasporun her maçında varım bı ara fbnınde maçına gıtmıstım.ama beleslere hıç gıtmedım cunku kıl kapıyorum orda kıbar kıbar gol dıye bagıranlara

0|0
    0|0
  • fenerbahçenin maçına gittim. sonracıma galatasaray maçına gittim bende ayrımclık yok :)

0|0
    0|0
  • Hayir:)

0|0
    0|0
  • evet gittiim be

0|0
    0|0
  • futbol maçı ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 2 kere gittim. bursada öğrenciyim bursa ts bursa fb maçlarına gittim.fb maçına gittiğimde ben 20 liraya aldığım biletle maça girerken yanımdaki yalvar yakar kapıdaki görevliyi ayartarak bedavaya girdi. bir daha gitmemeye karar verdim. gidersem de bilet almayacam

0|0
    0|0
  • Gitmem mi mayk :) süper finallerin hepsine gittim . 2 3 hafta da birde fenerin her maçına giderim

0|0
    0|1
  • hayır gidemedim.

0|0
    0|0
  • saymkla btmez içeride dışarıda organizasyon oldukça maçlara giderim !

0|0
    0|0
  • bi defa maça gittim çok orjinal küfürler duyunca bana göre bir yer olmadığını anladım

0|0
    0|0
  • Nou Camp ta.barça ile deportivo maçına gittim.sene 2002 de

0|0
    0|0
  • oooo çok gittim ben ya...

0|0
    0|0
  • gitmem ilgimi pek çekmiyor.

0|0
    0|0
  • Evet.