Sizce TS GS'ye yatmış mıdır?

Maçı izleyemedim ama TS'nin her ne kadar 3.olup UEFA Avrupa Ligine direkt katılmak istese de FB'nin ekmeğine yağ sürecek birşey yapacağına ihtimal vermiyorum.

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• kesin yatmıştır

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Şike nedir ? Maç nasıl satılır diye kendini yiyip bitiren fenerbahçeli arkadaşlar size sesleniyorum ..!

alemde şikeyi en iyi siz bilirsiniz ..! satın alınan bir maç varsa o da sizindir... namussuzlar şerefsizler diyee atıp tutmadan önce kendinize bakın..! en iyi örnek

CAS DAVASI..!

2|0
    1|0
  • sonuç nasıl olsa birşeyler aranırdı .

1|1
    0|1
  • :)) ah ah...

Sadri Şener işte :D

0|1
    1|2
    • sen sadri şener'e bayağa takıntılısın sanırım fb'li kızkardeşim :))

• çık dısarda gül :D gözüm görmesin

• :D:D olamaz ımkansız cok gulıyorum cunku :D

• bu maçlarda heyecan kazandırdı aslında.trabzon yattıysa eğer bazı şeylerden daha ders almamışlar demekki.ama son gülen iyi gülecek bütün haksızlıklara rağmen.

0|0
    0|0
  • sanmam çünkü ikinci yarıda pres yaptılar 2 gol attılar ama yetmedi kazanmaya birinci yarıda 1 2 pozisyon hariç bazen varlardı bazende yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Trabzon'un eti ne budu ne, gayet normal sonuç.

Ben de Beşiktaş Fener'e yatacak diyorum. Hadi bakalım.. sonucu göreceğiz.

1|1
    1|2
  • öyle birşey olsa normal sezonda 1-1 biten maçı da verir di.

2|2
    0|1
  • çamur atma olayları başlamış şu Türkiyedeki adaleti seveyim kazansanda kaybetsende suçlusun !

1|2
    1|1
    • ben hayatta hiçkimseye çamur atmadım atmam da insanların bu konu hakkındaki düşüncelerini merak ettim.düşüncen neyse söyle çamur atma mamur atma demenin anlamı yok

• anlayan anladı neyse boşver gerkeni sahada aslanlar gösterdi adım adım şampiyonluğa !

• ŞUAN BAŞKANI ŞİKEDEN İÇERİDE OLAN VE DAVA SÜRECİNDE BULUNAN TAKIMLARIN TARAFTARI AZICIK TERBİYELİ OLSUN KURDUKLARI CÜMLELERE DİKKAT ETSİN...AYIP

0|0
    0|0
  • İlk maçta evinde 3 tane attığımız trabzonspora şimdi 4 tane atınca yattı mı oldu ? Biz avni akerde 3-0 yendigimiz ilk maçta istesek 5-6 atardıkk... İstatistiklere bakarsan anlarsın maçı sattı mı yoksa bileğinin hakkıylamı aldı.. Eğer trabzon maçı sattıysa biz Fenerbahçe macında %75-80 oranında top oynadık ama mağlup oLduk ona ne diyeceksiniz ?

1|1
    0|1
    • ya ben de bu önyargılı yaklaşımı anlamıyorum işte yukarıda soru sorduk bişey iddia etmedik.yorumlara bakarsan yattı diyen de var senin gibi yok diyende herkes özgür bir ortamda düşüncesini ifade ediyor sadece düşüncemizi söylesek kişiselleştirip anlarsın manlarsın gibi laflara girmesek daha hoş olacak genç arkadaşım :)

• Yatma muhabbeti söz konusu bile olamaz GALATASARAY her maç olduğu gibi bugünde top oynadı fenerbahçeliler aklı sıra şike muhabbeti yüzünde trabzonun yattığını öne sürüyolar genel olarak yarın bakalım ne olcak beşiktaş yatmasında kimin top oynadığı kimin ne yaptığı belli zaten yorumcular bile diyo be galatasaray bu topla bu lige fazla diee bazılarının işleri güçleri ortalığı karıştırmak!

1|0
    0|0
  • Tam bir Fenerli sorusu

2|2
    0|1
    • Fenerbahçeliyim evet ama öyle fanatikliğim yoktur her zaman objektif bakarım olaylara şike davası hakkındaki düşüncelerimi bilsen anlarsın bence gayet yerinde bi soru sordum bu arada

• Maçı izleyen biri böyle bir soru sormaz. Trabzon'un oynadığı futbolu gören maça yatmış mıdır diyemez. Ben bir galatasarylı olara maçı izlerken Trabzon'un kazanma sevdasına "kazanacaksınız da ne olacak" şeklinde kızıyordum. Maçın nasıl geçtiğini oradan anla artık.

• Her türlü yattı ocları bunlar kendi taraftarları bile diyo

1|2
    3|3
  • satılmış bi maçtı. karadenizli olmaktan utanıyorum..

0|4
    3|4
    • bence de utanmalısın karedenizli olup feneri tuttuğun için

• Yaa Rize-Trabzon kavgasına çevirmeyin tamam.Trabzonlular takmınıza sahip çıkın saha dışı şeyler peşinde yönetici ve oyuncularınız.Çok istiyorsanız Emreyi vuralım tamam.Ama Rize'ye laf yok.

• tarlalar yeşerirken utanmıyon cas ta namus giderken utanmıyon bide karadenizliyim diyo 34 plaka sen önce plakandan utan karadenizli olsaydın 08,53,61,55vs.olurdu hadi şike yaptınız bari adam olun.delilin varmı diyeceğim sizin var da ne oldu...

• yok lebrom james D::D fıstık gıbı oynadık hakkımızla aldık :D

1|1
    0|2
  • yatmak biraz hafif kalır çok daha ötesi yaşandı.

0|1
    3|3
  • yatışın resmen örneğini gösterdi bu kadar belli edilmez ki arkds

trabzonlular bıle ısyanlardaa

0|1
    2|3
  • yatsada yatmasada galatasaray zaten uzun yıllar sonra en iyi durumunda.

1|1
    0|0
    • birde bir daha ki sene iyi hizli ve dribling yetenekli olan birisini alirsak super olur ve bitirici bir forvet mesale Berbatov ve Burak gelirse super otesi olur ve derfansa iyi bir oyuncu lazim Van buyten olursa super olur

• Abi selçuk ne frıkık attı ya onun değerı en az 20 mılyon euro ve yattı mı orası bızı pek ılgılendırmez ısterse yatmasaydı ama yıne teşekurler Galatasaray

0|0
    0|0
  • siz gidin yarın ki bjk maçına kaç para ödeyeceğinizin hesabını yapın..sonrada tsnin gsye yatmışmıdır yatmamışmıdır hesabını yapın.ha bu arada maçı da izleyip sorsaydınız belkide bu soruyu sorma ihtiyacını hissetmezdiniz..

0|0
    0|0
    • Gelen yorumlara bakarsan maçı izleyen birçok kişi de yattığını düşünüyor ayrıca herkes neye inanıyorsa onu yazsın kimseye zorla bişey yaptırdığımız yok.burada siz gidin öyle yapın böyle yapın gibi kelimeler kurarak ego tatmini yapmaya çalışmanın lüzumu yok ayrıca sonuçta top olan bi meseleyi bu kadar önemsemeniz de boş bir insan olduğunuzun göstergesidir

• ne alakası var boş bir insan oldugunuzun göstergesidir diye yargılıyorsunuz ayrıca ne hakınız var benım hakkımda böyle konusmaya ? sizi kınıyorum..

• yav he he

0|0
    0|0
  • Tabi ki de altına yattı..

0|1
    3|4
  • yattı gs de güzelce s.. neyse terbiyem müsade etmedi

0|1
    2|3
Yükleniyor...