Bisiklet tutkusu olan var mı?

ben bisiklet olayına hastayım.bisiklet almaya ve sürmeye bayılıyorum.koleksiyonuma bugün ihtiyar bir delikanlı ekledim. link çok rahat bir bisiklet,aranızda meraklısı varsa öneriyorum.sizin bisikletiniz var mı?marka tercihiniz nedir?üye olduğunuz gezi toplulukları var mı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çok severim..Bisikletim ar..Aldığım fiyatı duyan herkes aklımdan şüphe etti ancak ben kullanmaltan büyük zewk alıyorum... link Benim Canavar...

0|0
    0|0
    • rahmetli kemal sunal'ın kibar feyzo filminde adile naşit replikleri duyuyorum diyorsun."avradı boş ver öküz alırık o paraya" misali.)benim de ktm life one 28 im var.bana da aynı tepkiyi veriyorlar.kabak oluyor.

• askerliğimi karadeniz'de yaptım.inan çok isterdim.cross'tan dönenler bu akşam benden bir şey bekleme hanım modunda oluyorlar :) haklısın bak o konuda.ben tek başıma çok uzaklaşmadan takılırım diye düşünüyorum.hayırlısı bakalım.iki teker gerçekten özgürlük...sohbetin için teşekkür ediyorum.meşgul ettiysem kusura bakma kardeşim.)

• O zewk bana ait..bir fiil... :-))

Kızlar Ne Diyor 2

• bende bisiklet hastasıyım bu yaz almayı düşünüyorum :)) ama ne zaman sürerim onu bilmiyorum iş dolayısıyle :/

0|0
    0|0
  • koleksiyonum yok ama bisiklet sürmeye aşığım...

victory markasında bir bisikletim var , gezi topluluğa da üye değilim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet... Dağ bisikleti hastasıyım... Marka olarak yeni alacağım bisiklet specialzed carve modeli düşünüyorum. Bursada Yeşil Pedal bisiklet Derneğin de yöneticiyim. Hafta sonları katılmak isteyen herkese ile birlikte 60 -70 kişilik turlar düzenliyoruz. Grupta öncü artçı artçı yancılar olarak tam tecizat ekiple halkımızı bisiklete teşvik ediyoruz. Etkinlerimize 15 yaşında 65 yaşına kadar bayan bay olarak turlar düzenliyoruz.

0|0
    0|0
  • Güzel bir dağ bisikletim var ama hiç binmiyorum, annem alıp geziyor arada. Ben gidonu döndürürken rahat olamıyorum yahu, özellikle bir yöne hiç çeviremiyordum niyeyse(sağ mı sol mu bilemedim).

0|0
    0|0
  • koleksiyon yapıcak kadar tutkum yok ama yinede bisiklete binmeyi severim, çocukken babamın aldığı bisikletim hala duruyor sıradan bi bisiklet ama ondan aldığım zevki arabamdan almıyorum. hafta sonları veya işten geldikten sonra aradabir binerim hala.

0|0
    0|0
  • eski bi tane var.beş altı yıldır depo da

0|0
    0|0
  • bi zamanlar vardı sımdılık yok...

0|0
    0|0
Yükleniyor...