Bu futbolcu sizce hangi takımda oynuyor?

2001 yılında yeşil ışık yanıyorken karşıya geçen zavallı bir adamı ezerek öldürdü. ''Katil emre'' dediler dayanamadı avrupaya gitti, Ingiltere'de siyahi bir oyuncuya f li kelimeyi söyledi clubü sözleşmesini iptal etti ve türkiye'ye geldi şu an bir takımda oynuyor ve Zokora'ya yine aynı f li ırkçı sözü söyleyerek sadece 2 maç ceza aldı.

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Üniversiteli trabzonsporluların Trabzonda okuyan ünili fenerbahçeli öğrenciler için hazırladıgı öllüm fermanı hangi takımın taraftarı ?

link

sonra..

Karabukte Fenerbahçe bayragını yakarak hapis cezası alan taraftar hangi kulübün taraftarı ?

link

Emre Fenerbahçeden gider ama sizin taraftarınız hep bu utançla kalır ;))

Çuvaldızı önce kendinize batırın...

Yorumlara gelince...

Eğlendin mi ? Mutlumusun ? Bekleyin bekleyin emre avni akerde yine ve yeniden ezicek sizi.. Bu kadar basitleşmeyin ya trabzonspor iyi bir klüp olabilir ama baskanı sadri şener ve hazımsız taraftarı yuzunden Turkıyenın en ezik kulübü olarak gözüküyo.. Baskanı tutturuyo kupa bizim taraftarı körükleyip ligden çekiliriz diyo... Uyanın 2010-2011 sezonu bitti şampiyonu Fenerbahçe

2011-2012 sezonu da bitiyor... Neyin derdindesiniz ?

Sorunun Cevabı da EMRE BELÖZOĞLU... Avni Akerde canlısını görüceksiniz sabısızlanmayın ;))

2|0
    1|1
    • :)) aynen billym :)) üşenmedım yazdım walla :) Emrenın önde oldugundan emınım :) su turkıyede ısabetli pas atan tek adamdır emre;) şuan eziliyo trabzon hahhaa :DDDDD en son 3-0 dı :D

• :D:D Bı-rak-mı-yo-ruz :D

• baş harfi Emre'mi :))

1|1
    1|1
  • Emre Belezoğlu, kendisine yakışan bir takım Fenerbahçe'de oynuyor.

0|1
    2|0
  • Fenevli emre belözoglu.kendisine ve takimina yakisan bi hareket

0|1
    0|0
  • emre belezoğlu :D

0|0
    0|0
  • Kategorin yanlış.. Sorunun cevabı ise Emre Belözoğlu..

1|1
    3|1
  • emre ırkçısına gıcık oluyorum...

0|1
    0|0
  • Ve bu emreyi fener kovmuyor öyle mi boşuna demiyorlar anladım şimdi.

0|0
    2|0
    • kovmazlar sebebını sorma ama...

• kovmazlar işteee adam az cok futbolcu yanii..onu gonderse o bolgeye yerlı bulması zor...yok ucnku...cıkar sozkonusu anladın...

• Bilmiyorum malesef cok uzgunum:( :)

0|0
    0|1
  • peki fenerbahçe karşısında ezilip, ufak tefek dedikodularla gönüllerini ferahlatmaya çalışan takım a pardon takımlar hangileri bil bakim

1|0
    2|1
    • Ben sadece erkekler kıskanıyor sanıyordum kızların da bizi kıskanması ayrı bir zevk :)

• Allah'ın işine karışılmaz trabzonlu doğmak benim kararım değildi bu bana verilmiş bir altın hazine.

• ahahhahaaaa ya valla şuanda kahkaha içindeyim inanamazsın :D:D.D kurduğun cümle ne alaka benim söylediğimle kıyamam sana, demek fena hasar kalmış :D:D:D:D:D

• kızlara mı soruyorsun bunu?

0|0
    0|0
    • evet futbolla fazla ilgilenmez normal bir kız sorayım dedim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• benım anlamadıgım su boyle bır futbolcuyu savunan ve feneri tutanlar var suraya yorum bıle yazmamalısınızz anlamıyorum yaniii o A - DAM DE-ĞİL...

1|1
    0|0
    • adam olup olmadıgına siz mi karar vericeksınız ?

• birde ben bi ara yakışılı bulmuştum şimdi iğrendim :(

• neresi yakısıklıı yaa çirkef suratlıı insan biraz masum olur boyle adamlar yuzunden türk futbolu pislik içinde he birde azize...

• Bu çocuğu eleştirenlerde genelde hep ts liler nedense.. Meyve veren ağaç oldu. Bırakın artık insanlara çamur atmayı.

1|0
    1|1
    • Biz vatanını sevmeyen herkesle uğraşırız.

• Pardon "biz" dediğiniz Siz kimsiniz ? Kendilerinden başka insan yaşamıyormuş gibi davranan, Siyaha beyaz diyen Burunların dikine giden, karşısındaki haklı olsa bile haksız olduğunu iddaa edenlermisiniz ? Varmı açıklamanız ?

• link

Önce Bi Aynada Kendine Bakmalısın Bence.Güldürmeyin Kendinize..

0|0
    0|0
    • Olabilir ama sence ırkçılığın cezası 2 maç mı?

• Zokora'da yemin ediyor ne olacak şimdi? İkisinden biri yalan yere yemin ediyor bu kişinin emre olduğunu sen hariç tüm fenerliler biliyor.

• 1.Yemin Yasalar Önünde Etkisizdir.Etik Olarak Etkisi olAbilir.

2.Zokora'nında Agzı,gözü rahat durmadı o maçta,fanatik bi arkadaş ollarak iyi izlemiş olman lazım maçı.

Eğer Emre O Lafı Dedi İse Ve Kanıtlanabiliyor İse 10 Maç Bile Cezaq Verilebilir.

Ama Sizinkisi Sucu Netleşmeyen Bir İnsanı,Fanatizm Adına Harcamaktır.Objektif Zihnin Önüne Fanatik Sempatizanlıgın Geçtiği Basit Bir Kompleksdir.

• soran ne öldürmesi o kadar da değilll adam değil sadece...

0|0
    0|0
  • Şimdilerde atleticoda

0|0
    0|0
  • Çernobilin Etkisi İle Beyin Loblarındaki Notron Akışın Hızında Salise Bazında Yavaşlama Etkisine Maruz Kalmış Hamsi Sanırım Sorunun Cevabı.

Latin İsimleride Uzun Olur Bu farklı Uzun,Kitaptan Okuyup İsim Koymuşlar Galiba

1|0
    0|1
Yükleniyor...