Nasıl belli edersiniz? Nasıl anlardım canınızın sıkıldığını?

Bir topluluk içerisinde bulunmaktan sıkıldınız. Konuşacağınız pek kimse de yok. Neler yapardınız? Sizi uzaktan izleseydim nasıl anlardım canınızın sıkıldığını?

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• Ortamdan uzaklaşırım.

0|1
    0|0
    • dikkat kaçak var :) peki uzaklaşamayacağın bir ortamda bulunuyorsan ? yakın bir komşunun düğününde falan ?

• Uzaklaşamayacağım ortamda, çevremi ve insanları incelerim, kafamı telefonuma gömerim.

Yakın bir arkadaşımın düğünündeysem, zaten çevremdeki insanlar vardır onlarla takılırım sıkılmam :)

Kızlar Ne Diyor 12

• kendime bi arkadaş ya da muhabbet edebilecek herhangi birini bulamadığımı düşünerek:

kenarda bi yere geçer insanları izleyerek eğlenmeye çalışırım

0|1
    0|0
  • Direk sıkıldım ben gidiyorum der ortamdan uzaklaşırdım.Eğer samimi olmadığım insanlarla bir aradaysam işim çıktı der giderim.Sıkıntıya katlanamıyorum.

0|1
    0|0
  • O ortamdan uzaklaşırım zaten..

0|0
    0|0
  • surat ifadem kendimi ele verir, dizlerimi sürekli hareket ettiririm titriyo gibi oluyo genelde sıkılınca :D

0|1
    0|0
  • kalkar ceker giderdimm hıh

0|0
    0|0
  • Nezaketen biraz durur ve ayrılırım mekandan ...

0|0
    0|0
    • mantıklı olanda budur. Ama erkek arkadaşının bir arkadaşının doğum gününde bunu nasıl yapacaksın :D

• Erkek arkadaşım da oradaysa canım asla sıkılmaz ve arkadaşlarıyla da arkadaş olurum zaten ..

• Çıkar giderdim.

0|1
    0|0
  • canım sıkıldı la derdim

0|1
    0|0
  • gel birde bana sor yürürken sorun yok ama eve gırınce ağrıdan geberiyorum..

güzellik zor..

0|0
    0|1
  • gcrtwrw45555555555

0|0
    0|0
  • giderdim.

0|0
    0|0
  • sıkıldım ben der kalkarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya giderdim, ya da içer içer milletin beynini matkaplar, dalgama bakardım...ha alkol yoksa zaten en başta oraya gider miyim acaba düşünürdüm

1|0
    0|1
  • yakın bır arkadasımın verdıgı ozel bir kutlama ıcıın gıttıysem konusacak kımsem olmasına gerek yok...ama dııııdının dıdısı bır ortam da cevremde bırılerı olmalı...oyle bırılerı de yoksa ve sıkılırsam ne yaparım, elbette ceker gıderım...ztn ne ısım olur k boyle bır yerde:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...