Babam tel tokalarımla kulağını karıştırıyor, ne yapayim yardım edin?

Babam tel tokalarımla kulağını karıştırıyor, ne yapayim yardım edin?

link

şu bildiğimiz tokalar ben okuldan gelince falan çok yorgun oluyorum öyle nereye bulduysam koyuyorum :( ortalıkta diye babamda kulağına sokuyor :( lütfen bir çözüm bulun bütün param tel tokaya gidiyor ?

**bana topla sende falan demeyin ben dağınık bir insanım

***Bugün gizlilere bende acımıyorum

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Diş fırçanı sokmadığına şükretmelisin =)

1|0
    0|0
  • Manavdan zehir gibi biber al. Tel tokaları biberin içine sok çıkar. Tokanın üzerinde biberin etkisi kalacaktır. Baba kulağına sokunca yanma başlayacak. İlkinde ne olduğunu anlamaz ama 2-3-4 tokadan kaynaklandığını anlar ve bi daha yapmaz.

0|0
    0|0
  • O zaman sen de ağzında sakla onları kı baban bulamasın.

0|0
    1|0
  • ucuna iğne tak bı daha kullanmaz

0|0
    0|0
  • hahah affedersin güldüm :D kusura bakma. tel tokalarını sakla sen de ortalıkta bırakma. babanada kulak temizleme çubuğu al onunla karıştırmasını söyle ve göster. demoktaraside çözüm bitmez

0|0
    0|0
    • ya ben çok dağınığım girmediğim odayı bile dağıtıyorum o küçücük tokaları nasıl topliyim şimdi tek tek :(

• sen bu kafayla evlenemezsin. dağınık kız mı olur. hemen kendine çeki düzen ver. tertipli düzenli ol.

• benim babam da anahtarla karıştırıyor.

0|0
    0|0
  • tek derdin bu olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• annemde bulduğunu atıyoo yaaa tel toka almakdan bıktım

1|0
    0|0
  • Alışkanlık edinmiş galiba tokalarını ortada bırakma bir kutu içinde odanda dursun onun yerıne kulak çubugu vs koy banyoya onları kullanacaktır.

1|0
    0|0
  • kulak pamuğu al onla karıştırsın.

bir de uyar babanı öyle sivri uçlu şeylerle karıştırmak sakıncalı diye.

benim babam da bunun yüzünden kulak ameliyatı oldu.kulak iltihabı falan olur dikkat edin.

1|0
    0|0
  • Babana özel tel tokalar al kutuya koy al bunlar senin de bi daha yapmaz heralde :D

1|0
    0|0
  • kulak çöpü al

1|0
    0|0
  • alıskanlık olmus artık adamda.kolay kolay vazgecmez herhalde.. annenden yardım al

1|0
    0|0
  • Iyyyyy o tokaları kullanma sakın!

0|0
    0|0
Yükleniyor...