Kızlar, köye gelin gitmek ister misiniz?

gidip inek sağar mısınız ahır süpürür müsünüz soba yakar mısınız ekmek pişirir misiniz?

0|0
38|18

En İyi Kız Görüşü

• köy guzeldır fakat ben bukadar yogun tempoya alıskınken orda yapamam

1|0
    0|0
    • sen köye git yoğun temponun kıralını gör tembellşğe alıştım demiyoda..

• doğru söyleyeni... demişler çok meraklıyidim yazmaya zaten nerden yazdımsa senin gibilere kemal sunalın bir lafı var kendi başını ye

• engellemeyı sevmem ama acıkca yazıyorum senı engellıyorum cunku sana haddımı asmak kufur etmek ıstemıyorum

Erkekler Ne Diyor 18

• öyle bir soru soruyorsunda ordakılerın ınsan olmadıgı iğrenmiş pis bir görünüşleri var gibi köy milletini küçük düşürecek bir tavırda bulunmuşsun düşmez kalkmaz bir allah herkes kendi kaderini yaşar burda patavatsızca bir soru soruyorum dersın Kurban Oldugum Allah'ın gücüne gider senı daha beter bir yerlere sevk eder o zaman bunun cevabını kendine vermiş olursun ...

1|6
    1|3
    • ben zaten köy kızıyım benim küçümsenecek bir halim yok sende galiba anlama bozukluğu var

• fikir özgürlüğü düşünce özgürlüğü anlama bozuklugu olsa soruna yanıt alamazsın yada soruma yanıt vermezsın ama hem yanıt hem de üste cıkma cabası saygı duyuyorum köylü şehirlinin efendisidir..

• SORUYU ANLAMADAN SALLAMISSIN.

• Köycennettir.Herşey doğaldır. Adamlar şehirlilere k*çlarıyla gülüyorlar haberiniz yok. Siz paraveripaldığınız o sebzeleri meyveleri adamlar bedavaüstelik ENDOĞAL haliyle yiyor.

Köy Cennettir görmesini bilene...

2|0
    0|0
  • Günümüz Kızından Oje Dışında Bi Beceri Beklememek Lazım.

1|1
    0|0
    • Günümüz erkeklerinden serserilikten başka bir şey beklenmemesi gerekiyor.

• Şimdiki köylerde sosyetik herşey pazardan alınıyo, gezici marketler tek tek dolaşıyo :D

1|0
    0|0
  • benimle evlenecek olan bayan hem köy hem şehir hayatına adapte olmuş olan olmalıdır (son üc kelime nasıl olduysa artık...)

1|1
    0|0
  • türk kızları "sevdiysem herşeyi yaparım" derler ama çoğu gitmez köye.

işte türk kızı sonuçta, ağzı çok güzel laf yapar.

ama tabi paranın kokusunu aldıysa, köy falan sorun etmez gider her yere.

0|0
    0|0
  • Köy gibisi varmı ya imkanım olsa gider köye yerleşirm

1|1
    0|0
  • köyde ne var istanbulun yagmuru üstümüzde kurumus bir kere köyde iki daga bakıp 100 yasıcagıma istanbulun cilesini ceker 50 sene yasar giderimm ..

0|0
    0|1
  • ben köyde yapamam çunku yurt dışında hıç bır zaman köyde yaşamadım ama zaman geldı bır kaç defa köyde kaldım ama bana gore değıl köy hayatı ama bırgun gelır ve Turkıyede yaşamak nasıp olursa şehırde yaşamayı tercıh ederım ve Istanbul yada Izmır olursa çok super olur

0|0
    0|1
  • şimdiki kızlar ne anlar soba yakmaktan inek sağmaktan. dizi film avmlerde gezmekten başka işleri yok . bırak onları yemek bile yapamıyorlar. bu kadar pasif genç kız nesli türedi. erkek gibiler. biraz dişileşin

0|1
    0|0
    • dişi olmayı yemek yapmak, inek sağmak, iyi eş ve iyi anne olmaya mı indirgiyorsun?

• hangi cilgin gidecek inmamam sasarim

0|0
    0|0
  • bu devirde bu dediklerini yapcak kız zor bulunur

0|2
    0|0
  • giderim dıyenlerın cogu hayalllerde gorusuruz :D ıstanbula alısmıssın koyde ne kadar durablıurısnız...ddd

0|0
    0|0
  • mecidyeköy'e gelin gitmek ister misiniz peki?

0|1
    0|0
  • sanmam arkadaş :))

0|0
    0|0
  • burdaki kızlar ineğin memesini koparır :)))

0|0
    0|0
  • çok cazip bir teklif..:)

0|0
    0|0
  • Hepside boşuna mı okuyoruz demiş , ne okuyorlarsa merak ettim.:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 37

• Oldu baska? Bunun icin okuyoruz zaten.. Ask ayaklarimi yerden kesebilir ama tekrar nereye basacagima karar veremez.. Allahim buyuk soz yazmayayim simdi mutevazi olmaliyim:D Yani Rabbim isterse elbet olur ama lutfen Rabbim olmasin..

2|0
    1|0
  • Yaparım valla.

Köy havasından güzel havamı var.

Ama senede 1 ay şehire gidip asıl hayatımıda tatmak isterim.

3|1
    2|0
  • yazin köye gittigimde zaten durmadan oruclu oruclu calisiyorum:) findik topla, cay kes, cayir bic, inek sag, kazana su koy, ates yak, ahiri temizle temiz yaprak ser, otunu suyunu koy, eve git sütü kaynat dolaba koy. iftar icin yemek hazirliklarina basla. cay demle findik at sobanin üstüne. vsvs :) hic bitmez. ama dogal yasami severim tamamen kopmak istemem. insan kendini cok iyi hissediyor ne kadar calissada. kariyerimde önemli ama:)

0|0
    0|0
  • İçimdeki zülbiyeyi uyandırdın korkunç inek sağasım geldi.

1|0
    0|0
  • aslında hep gıtmek ıstıyorum buralardan o moda gırıyorum :( amma bukadar karıyer uğraşları boşa gıder işte

0|0
    0|0
  • köylere yazın dedemlerin yanına hep zorla götürüldüm ve hala zorla götürülüyorum o yüzden köye yaşayabileceğimi hiç zannetmiyorum..

0|0
    0|1
  • Niye olmasin ki ?. link

1|0
    0|0
  • yok daha neler :)

0|0
    1|0
  • ben gidiverim gari ne vaamış köyde yaşayıveririm nolcek yani :D

1|0
    0|0
  • sevdiğim kişiyle evlenirsem olabilir ama fazla katlanabieceğimide sanmam

0|0
    0|0
  • Köy ortami hos güzel de, köyde dogup büyümeyen oralari bilmeyen biri icin cok ama cok zor kücük yere uyum saglamak .. ben yapamam diye düsünüyorum tabi hersey kader kismet ..

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • 3 günde kafayı yerim tahminimce.

0|0
    0|0
  • Köye gelin gitmem ancak köyde organik tarım yapabileceğim, tavuk, inek, at besleyebileceğim büyük bir çiftliğim olsun isterdim.

0|0
    0|0
  • Hayııırr

0|0
    0|0
  • eğer eşimi gerçekten sevdiysem ve AİLESİ DÜZGÜNSE (çile çekmeye niyetim yok zaten çektim çekeceğimi) neden olmasın ..

0|0
    0|0
  • Bahçe işini bana vermesinler de, insan gerektgınde mecbur yaşar köyde de.Ki arada giderim oh mis gibi yayla havası.

0|0
    0|0
  • yemek yaparımda süt sağamam çünkü bilmiyorum zaten yapamam da ama bizimde köyümüz var gideriz ama soba felan yakmadık .

0|0
    0|0
  • hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • köye gelin gitmek için yıllardır okumuyorum heralde... her kız kariyer yapmak ister!

1|0
    0|0
  • Bana göre değil...

0|0
    0|0
  • büyük konuşmak gibi olmasın ama tercihim gitmemekten yana..

0|0
    0|0
  • Çok seversem evet

0|1
    0|0
  • "aşıksam her şeyi yaparım." sözü burada anlamını yitirir arkadaşım. gitmem tabiyki.

0|0
    0|0
  • istanbula alışmışken köye gıtmek ımkansız en fazla 2 gun dayaılır :/

0|0
    0|1
  • Yapmam

0|0
    0|0
  • bizim koyde sobada yok inekte sosyetik bi koy

0|0
    0|0
  • şehirde yaşamış birinden öyle bişey beklemek ayılık olur