Yıllar önce gördüğünüz ve hala unutamadıgınız rüya var mı?

ama en az 5 yıl geçmiş olsun birde ne gördügünüzü anlatınız.

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• 10 yıl önce bir rüya gördüm kuyruklu yıldıza binmiş uzatda geziyordum birden tüm yıldızlar sapır sapır parlayarak dökülmeye başladı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• daha okula gıtmıyordum...

upuzun saclı,sıyah uzun elbıselı bır kadın durmadan benı takıp edıyordu,her yerde karsıma cıkıyordu...ben ona baka baka gerı gerı gıdıyordum,tam kafamı cevırıp koşmaya baslıyordum kı burun buruna gelıyorduk...

ay!hala korkarım...

0|1
    0|0
  • Evet oyle bir ruyam var.. Ucuyordum ruyamda cok guzeldi.. Orda hissettim o huzuru hic unutmuyorum..

0|1
    0|0
  • 7-8 sene once gormustum sanirim, Annemle ben hali yikarken Birtane kotu kus gelip amcami calmisti :D

0|1
    0|0
  • ruyalarımı pek hatırlamam ama bazı ruyalarım cıkar.bunlar genelde bırı arayacagı zaman cıkar.ruyamda bırı benı arıyorsa ertesı gun aynı saatte mutlaka arıyor.bunları unutmam bıtek

0|1
    0|0
  • küçükken sırat köprüsünden geçtiğimi görmüştüm

0|1
    0|0
  • annemin öldüğünü görmüştüm ağlayarak uyandım

0|1
    0|0
  • Ben hic hatirlamam ruyalarimi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bi karabasan geldi onu anlatacam bi de rüyamı anlatacam

7-8 yaşlarındaydım. karabasan geldi testislerimi sıktı, bağırıyorum bağırıyorum sesim kısılmış. kimse de sesimi duymuyor. sonra uyandım ağzım açık. sesim de açıl bi bağırdım annem çıktı geldi. gel de olayı anlat:D

bi kerede rüyamda Kur'an-ı Kerim okunuyordu anladığım tek kelime "vevecedeke bi zarure" oldu belki de kulağıma öyle geldi...

0|1
    0|0
  • 16 yaşındayken günah ve sevaplarımın yazılı olduğu bi kitap gördüm. Melekler gösteriyodu ufak tefek kanatlı bişelerdi.Sonra bana sen kitabın şurasındasın şuanda dedi biri ve kitabın ortasını gösterdi.Ben de o zaman yaşamımımın ortasında mıyım? diye sordum.Cevap vermedi. Eğer doğruysa 32 yaşında bana müsade. Kaldı 7 senem dostlar...İyi davranın bana...

0|1
    0|0
  • o meşhur aksaklallı dede benı 15 gun boyunca her gecekuyudan asagıya attı sonra çektı gıttı anlamadım

0|1
    0|0
Yükleniyor...