Kısa boylularda body merakı?

Ne diyorsunuz,şişip kare gibi olunca hoş gözükmüyor bence ama farkında değiller galiba :)

Güncellemeler:
Ulan birtaş attık ..

Bende kısa boyluyum tepkileri ölçmek istedim yaa,bir de bana saydırıyorsunuz :)

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir aralar spor salonuna giderdim , orada 3-5 tane kısa boylu adamlar vardı açık sözlüyümdür ve direk sordum.

Abi boyunuz kısa vücut yapmışsın ve halen de yapmaya devam ediyorsun, benim fikrim seni ilgilendirmez ama hiç hoş gözükmediğini bilmeni isterim dedim.

Oda biliyorum olm , benim amacım iyi gözükmek değil , zaten çökmüşüz hayatımızın %30 unu yenik sürdürüyoruz.Spor hayatına atılmak yada sporcularla beraber musabakalara girmek istiyorum ,zaten evliyim ondan baskasının beni nasıl görmesi umrumda olmaz demişti.Bende hak varmiştim.

Eğer senin vücut yapma gibi bir düşüncen var ise , spor salonuna gitmeni hiç tavsiye etmem.''Kaya Arslantepe'' bilirsin belki Türkiyenin en iyi hocasıdır ve dereceli ödülleri vardır.Ondan ben cok fikirler aldım, kendi fikirlerimle birleştirdim ve bir program çizdim kendime.2 Ağırlık aldım o kadar.Spor yaptığım zamanlar kendi ağırlığımla yapıyorum '' Şınav,barfiks,mekik,ters şınav,barfiks ve bazı hareketler'' vücut öyle bir şekle giriyor ki hayal edemezsin.Benim vücudumu görsen aklın hayalin dans eder :)))

Amaç kas kütlesi yapmak değil vücudu şekle sokmak.Sonra hafif bir kas yaparsın o şekilde kas kütlen artar ve ortaya süper bir şekil çıkar ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Boydan kaybedince otomatik olarak fizikten kazanalım mantığı. Ya da gençken bilinçsiz ağırlık çalışmadan da kaynaklana bilir boy kısalığı fazla takılma bence

0|1
    0|0
  • kisa boylu ve salmis bir vucut tipi kisa boylu ve yapili birinden daha cekici geliyor. rahat olmak lazim azcik yaa.

0|0
    0|0
  • Her kas ayrı ayrı pörtleyince uzun olsalar da hoş olmuyor :))))

0|0
    0|0
  • her an sönuvereceklermıs gıbı gelıyor bana...

0|0
    0|0
  • İnsanları fiziğine ya da giydiği şeylere göre yargılamayı sevmiyorum. İsteyen istediğini giyer. Beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
    • hahahahaha.

Bodybuilding demek istemiştim :)

Yılın gafı :)

• Evet ama sonuçta fizik lafım hala geçerli.

• Bencede cok itici..

0|0
    0|0
  • ne saçma şu dediğin şey.

0|1
    0|0
  • devam et ortalik karissin iyice.

1|0
    1|0
  • çok komikler ya :D:D

0|0
    0|0
  • Boydan kurtaramıyoruz bari kalıptan kurtaralım çabası olmalı.

0|0
    0|0
  • boy yok bari vucütla kızları kafalayalım diyorlar

0|0
    0|0
  • yoo bazen öyle kısa boylu fit adamlar grüyorum ki çok çekici.abartmadıkları sürce sorun yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• link bu adam kısa boylu fena mı ?

0|0
    0|0
  • Evet, öyle bir şey var. Boy kısa bari kas olsun mantığı var sanırım dendiği gibi. Bir de daha büyük görünmeye çalışıyor da olabilir.

0|0
    0|0
  • adam 1.65 boyda ve kaslı komik niye dursunki 1.65 de hiç kas olmayıpta kupkuru felan olması dahamı iyi olur ?

0|0
    0|0
  • kare gibi olmazlar üçgen olurlar. nasıl gözükdüklerini bilmem ama önce bi kısa uzun body yapan birisine bak ve sonra kare mi üçgen mi ona bak

0|0
    0|0
  • Jet Lee de kısa boylu ama harika biri bence

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum hemcinslerime bodurken body yakışmıyor ama fazlası yakışmıyor fit olmaları daha iyi kısaların

0|0
    0|0
  • kısa boylular body çalışmasınlar mı yanı.

0|0
    0|0
  • olsun su akar yolunu bulur.

0|0
    0|0
  • aynen :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...