Erasmusa girme gibi bir isteğim var, böyle bir hakkım var mı? Bilgisi olan yazabilir mi?

bu sene üni 2.sınıf öğrencisiyim.ama ilk dönem ortalamam düşük olduğundan 2.sınıfın 2.döneminden ders seçemedim. benim erasmusa girme gibi bir isteğim var, böyle bir hakkım var mı? varsa da 3.sınıftayken 2.sınıfın 2.dönemini alttan almam gerekecek bir sorun olur mu? bilgisi olan lütfen paylaşsın :(

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• girebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• erasmus kırmızı çizgileri olan bir program değil yani rakiplerin olacak senden daha iyi not ortalaması olanları geçemezsin bu bir rekabet ve üniversite senin ne kadar başarılı biri olduğunu ve erasmusu ne kadar çok istediğini denetliyor bir bakıma ve eleme yaparak seçiyor en sonunda birilerini.not ortalaması aslında formalite bana göre.ama dediğim gibi not ortalaması yüksek olanlara öncelik verilir her zaman

0|0
    0|0
  • şimdi şöyle söyleyeyim anladığım kadarıyla sen topal sistem denen durumdasın şu an fakat her ünv de sınıf geçme yönetmeliği farklıdır sen en iyisi okulunun internet sitesine gir oradan güncel sınıf geçme yönetmeliğini indir ya da üst sınıflardan okulu uzatmış arkdaşlarına sor onlar bu işleri çok iyi bilir kendimden ibliyorum :)

0|0
    0|0
  • şimdi ikinci sınıfsın ve 2ci dönem ders seçemiyorsan ortalaman kesinlikle 2 nin altında ve çoğu üniversite de erasmus için bu sınırı geçmen gerekir..ben olmaz diyorum

0|0
    0|0
    • 1.sınıftan alıyorum yükseltmek için etki eden toplam ortalama olmayacak mı?

• tamam o zaman soruna bakarsan sanki 2ci dönemden ders alamadım diyorsun ben buna takıldım.umarım ort. tutar Hayırlısı Olsun kardeşim..

• amin inş çok sağol

Kızlar Ne Diyor 3

• Üniversiteye göre değişiyor ama genel olarak 2.50 nin üzerinde bir ortalama istiyorlar.Senin bunun üzerindeysen gidebilirsin diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Gidebilirsin tabi ki...

0|0
    0|0
  • aldığın dersleri kat.büyük ihtimal hakkın olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...