Gelecekle ilgili planların neler? Hayattan ne bekliyorsun? Amacın ne senin?

zengin bir koca bulayım ne olursa olsun diyenlerden misin?

zengin bir kadın bulayım gerisi umurumda değil diyenlerden misin?

babamın parası bana yeter ne çalışacakmışım diyenlerden misin?

yok arkadaş ben adam gibi çalışır tırnaklarımla kazır,insan gibi yaşarım diyenlerden misin?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Yaz sonu bankada işe başlıcam 1 yıl çalıstıktan sonra amerıkaya amcamın yanına gidicem açtıgı restaurantın işletmesine ortak olucam. Orda dilimi geliştiricem okulada orda devam edicem 27-28 yasında da evlenirim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kendim calışıp para biriktirip kendi işimi acmak istiyorum ama kaç yıl sürer bilmem :D

0|0
    0|0
    • cok uzun suruyor:) internetten kosgeb ve marka[dogu marmara kalkinma]arastir.hibeler var 30 bin e kadar

• paşam askerden gelsin, söz, nişan kına, düğün gitsin ikimizde çalışalım hayatımızı birlikte sürdürelim bide aşkımızın meyvesi olsun yeter :)

0|0
    1|0
  • devreler yandı şimdi amacın ne diye sorunca.

tek taşımı kendim alırım.

0|0
    0|0
  • ölelimde kurtulalaım

0|0
    0|0
  • Çalışıp yiyoruz işte napalım.

0|0
    0|0
  • hep landan bahsediyoz hiç uygulayan yok

0|0
    0|0
  • cumhuriyetin idealist öğretmenlerinden olucam 1 yıl sonra bitiyor okul köyler kasabalar eğitime aç öğrenciler beni bekleyecek...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• babamdan para kalmadı sadece beni okutabildiler biraz ,zengin bir kız bulacak kadar yakışıklı ve karizmatik değilim,neyse ki 3 sınıftayım ünide ayaklarımın üstünde durmaya çalışacagım ...hele şu üni. bi bitse hayırlısıyla

0|0
    0|0
Yükleniyor...