Sevgilimi seviyorum ama şimdi eski erkek arkadaşım çıktı karşıma. Bu durumda ne yapardınız?

sevgilimi seviyorum ama hiç mutlu değilim onun ilgisizliği ve aşkının azalması bütün sorun..yanı hergün dahada çok üzülüyorum ama onsuz da yapamıyorum ve bu tam 5-6 aydır böyle gidip geliyor bi ayrılık bi barışmak..ve şimdi eski erkek arkadaşım çıktı karşıma ohamanlar onu sevdiğimden emin olmadığım için ayrılmıştım ve o peşimi hiç bırakmadı yeni sevgilimle kavga bile etmişti kabullenememişti beni hala çok seviyor benim için herşeyi yapar öyle diyor..ki bukadar zamandır peşimi bırakmamasından belli..şimdi siz olsanız bu durumda sizin sevdiğiniz ama sizi sevmeyen sürekli üzen kişiylemi kalırdınız yoksa sizin için herşeyi yapmaya hazır birine bi şans dahami verirdiniz..benim için hiçbiri ama yinede kafam çok karışık..fikirlerinize ihtiyacm var

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• seni gayet iyi anlıyoorum şu an en zor durumda olan ve en cok uzulen sensin. aslında ne üzülecek halin var nede sevinecek halin..smdi tek tek gidelim oncelkle sevglnedn ayrılıp eski sevgiline donersen bu onun gozunde seni karalayacak kadar igrenc bir durum ve her zaman basına kalkacak kadar bela bir adam yada sanki sevmemeşicesine nankor olur kimblir belkide tehtit eder seni benden soylemesi. karakterlerinizi bilmiyorum mantıken konusuyorum şu anda. iyi düsün cahilce hareket etme derim he ben sana bu sevgilinden de ayrılma demiyorum. onu al karsına adam akıllı konus ama yüzyüze konusun git soyle herseyi ilgisizlik olsun kıskanclık olsun vesayre artık ne probleminiz varsa...konuski ondan 2 gün sonra ayrılınca elinde koz bırakma hem kendini garantye al hemde karsındaki insana deger ver yürümeyecegını goster soyle..gelelim ikinci kısma eski sevgililer hep kafa karıstran taraf olmustur tatlım sen ona pat diye geri donus yaparsan once demin acıkladgım gbi sevgliinin gozunde kotu kız olrsun ikincisi bu eski sevgilinin gozunde braz basıt olrsn. yani onun sana olan sevgisini tabiki bilmiyorum ama onu seviyosan eger cık sevgilinle konus herseyi sonra kendine sure ver toparlan biraz git eski sewglinle konus(eger onu gercekten istiyosan ama) herseyi anlat dürüst ol icini sevsin senin anlatabliyomuyum? sonra ver kararını ya hiçbiri yada biri...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bak sevmekden çok sevilmek önemli sen birini seversin o seni sevmez yalnızsındır . ama sen sevmezsin seni seven olur yine senin yanında olabilecek hazır da bir kişi yine vardır . seni çok seven o kişiyi tercih et onunda bi dene bak inan o sana mutluluğunun en iyisini vericektir . sen üzülmek istemezsin bunu yapmazsn dimi ? o yüzden seni sevenle birlikte ol ve emin ol o sana onu unutturucak

0|0
    0|0
  • başkasının seni sevdiginden hiç bi zaman emin olamazsın sen sevdigine bak onunla konusmayı dene en azından herseyı kendım istedim diyebilme şansın olacaktır

0|0
    0|0
  • acıkcası ben benı daha cok seven bırını secerdım cunku ınsan senın sevdıgınden az severse uzuluyor

0|0
    0|0
  • tabiki hiçbiri. Kendine kişiliğinin oturması için zaman ver. Göreceksin ki sonunda mutlu olacaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• eskiden yeni olmaz zihniyetini taşırım ben o yüzden eskiye şans vermezdim ama yeni kişidende mutlu değilsem o kişiden de ayrılırdım.

0|0
    0|0
  • seni seven değer verene bir şans ver derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...