Bir tek annem olsun bana bişey olmaz...Annenize bu gün adına ne almayı düşünüyorsunuz?

Anneler günü yaklaşırken... Aslında bizim dünyaya gelmemizi sağlayan 9 ay karnında taşıyıp büyütene kadar ömrümüzü heba eden analarımız.. Onlar ki ayaklarının altı öpülesi sırtımızda taşınası kadınlar... Onlara olan sevgimizi anlatmak için senede 1 gün yeterli değil. Hergün anneler günü bana göre . Ve biz gençler bazen gençliğimizin bize verdiği cehaletle onları üzüp kırabiliyoruz... Annelerimizi üzmemek dileği ile...

Annenize bu gün adına ne almayı düşünüyorsunuz? Ben ona bir altın küpe almayı düşünüyorum... Peki Ya siz?

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Şanslıydım çünkü benim 2 tane annem vardı,doğuranım ve onunla birlikte büyütenim.

Büyüten annem malesef şu an meleklerle uyuyor.Şaka gibi tam 5 yıl geçmiş.O günden beri ona layık olmaya çalışarak hediyelerin en güzelini vermeye çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • reklam lari çok izliyosun sanirim.

0|0
    0|0
    • Yok ama bu söz çok doğru çünkü her yaralandığımda yaralarımı tek saran annem.. O olsun bana bişey olmaz

Kızlar Ne Diyor 9

• annemin tek istediği benim kendi ayaklarım üzerinde durduğumu görmek başardığımı görmek. hediye sembolik bir şey belki ama mayıs ayında ilk net maaşımı alacağım ve kendi kazandığım parayla bir hediye almam ona çok büyük mutluluk verecek. o hediyede eski altın liradan yapılmış küpeler...

0|0
    0|0
  • Eller kadir kıymet bilmiyor Annem

Senin kadar kimse sevmiyor Annem...

Daha ne alacağımıza karar vermedik. Abimle karar vereceğiz.

1|1
    0|0
  • ne alcaz harbi yaa kardeşim çıtayı yüksek tutuyo her sene pislik herif eziliyorum=)

1|0
    0|0
  • anneme hediye almama gerek yok iyi bir evlat olurum onun boynunu yere egmem bu onun için en büyük hediye..almak istesem hediyem güzel saksı çiçekleri olur.

0|0
    0|0
    • hep hediyeye ne gerek vardı diyo ama kardeşim gecen yıl mikrodalga aldı kocaman bir süslü pakette gözleri yerinedene çıkıyodu ağzı kulaklarında aman bee evladım ne lüzumu vardı diyo ama gözleri elleri pakaette sarılmış durumda

• kıskanırımmm

• ayh kardeşim diye demimde kıskanmaz kendine parfüm alır banada alır sorar hep işe istiyomusun diye o kıskanç değil sorunlu benim=)

• Altının a sını bile alacak param yok :(

0|0
    0|0
    • Olsun bahçeden bi çiçek kopar yeterki kalpten gelen bi hediye olsun

• Ay evet ya çok pahalı ama ben öyle çok büyük paraya almıycam ya 180 tl buldum tek taş oluyor ya onlardan zaten annem büyük küpe sevmez. Birde gümüş ve bujiteriler allerji yapıyor diye altından başka çare kalmıyor

• Bizde gümüş alırız napalım oda ucuz :((

• Öpücem sadece. Böyle ufak şeylerden mutlu olabilen bi annem var. Anam yha, ana kokar o, can kokar :((8

0|0
    0|0
  • Ben annem tek taş aldım, diğer iki manevi anneme de 6 parça tencere takımı almayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • para veririm gidip harcasın kendi

0|0
    1|0
  • fazla abartiyorsunuz olayi.

0|0
    2|1
Yükleniyor...