Arap müslümanlardan eşlerine dokunaklı veda... Ne diyorsunuz?

Mısır'da tasarılardan ilki genç kızların evlenme yaşının 14’e düşürülmesi ve diğeri de parlamentoya sunulan yasa tasarısının ‘Kocalara, ölen eşleriyle ilk 6 saat seks yapabilme’ hakkı tanıması...

"Veda Seksi"

Böyle dokunaklı bir veda da arap müslümanlara yakışırdı...

Batı müslümanları neden sevmiyor acaba ?

Güncellemeler:
"irlandalü" arkadaşın uyarısıyla güncelledim.

taraf.com.tr/haber/veda-seksi-mubarek-iftirasi.htm

Bilginize...

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Hem nekrofili hem sübyancılar , ama kadınlara da haksızlık etmiyorlar farkındamısın , kadınlarda ölen kocalarıyla ilk 6 saat seks yapma haklarına sahiplermiş ..

Resmen kadınların eğitim ve istihdam hakları ellerinden alınıyor ve seks kölesi haline getiriliyorlar ölünce bile mesai bitmiyor ...

0|0
    0|0
  • ya ben bu haberleri okuduğumda bu arap erkeklerinden iyice nefret ediyorum ya dün de bi haber okudum 10 yaşında bi kız çocuğuda evlenebilirmiş,ammada çocuk meraklısı bunlar ya

0|0
    0|0
    • herşeyin körpesi iyi olur mantıı var!bunun müslümanlıkla ne alakası var dycem olmayacak eee var eskdende varmış. ama ölüyü becerme olayı dinde yok. amaaannn herşeyi serbest yaında bu kadar saıklaşmasın insanlar.

• Nekrofiliden (mi) bahsediyorsun? :s YUH!

0|0
    0|0
    • nekro yada pedo olmayanı da kadınlar beğenmiyor.kadın nekropedofile aşık olmuş onla evlenmiş.normal erkekleri sevmiyorlar

• yorumundan sanki :s pedofil olsun dedin.14 yaş falan

• Ne münasebet.

• Ne hastalıklı bir beyin bu ya.

0|0
    0|0
  • bu haberi ilk okuduğumda bu kadar da olmaz artık demiştim. doğruymuş meğer. çocuklar yetmedi 4 tane de yetmedi ölülere sardılar. belalarını bulsunlar...

0|0
    0|0
  • Temam işte. Soğumadan götürüyorlar 3<

1|0
    0|0
  • la havleee

0|0
    0|0
  • oha

0|0
    0|0
  • Mundar olmadan onceki zevki tadiyorlar zahir :@

0|0
    0|0
  • sapık ruhlular

0|0
    0|0
    • mısır meclisine "sapıklar "gibi hakaret etmek suç unsuru olabilir.gizli kullanıcı olarak cvb daha mantıklı

• ben korkarım başa ülke olsa eyvallah ama mısır tehlikeli. amerika yada israel'e küfr ederken bana haber ver o zaman sana katılırım :)

• :)))

• ölüyle seks mi? Doğru mu bu hakkaten ben mi yanlış anladım?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bu şekilde medyada bir ahber çıktı galiba sende buna inandın öylemi :)

0|0
    0|0
    • Ben medyanın yalancısıyım. İnanıp inanmamakta özgürsün...

• asgaragas haber çıktı

güncellede bari insan yalan yere nefret etmesin

islama saldırmayı görev biliyorsunuz

0|0
    0|0
    • Sence İslam'ı mı eleştiriyoruz biz ?

Bu sonucu mu çıkardın ?

• Aynı şeyden bahsediyoruz, neyi tartıştığımızı anlamadım ? Aşağıdaki yorumum senin düşüncelerinle aynı...

" Bu sapıkça ve iğrenç konular hep islam dinini kendi kafalarına göre yorumlayan örümcek kafalı din adamlarından çıkıyor. Araplar önce birbirini sevmeyi öğrensin, İslam dinini olduğu gibi yaşamayı öğrensin. "

Aynı fikirdeyiz yani...

• aynı fikirdeyiz

• demokrasi olursa her yerde aynı kanun geçer.mısır isviçreden farklı cinsel tercihe sahip değildir.dünyayı mossad cia ve fsb idare ediyor.onların baskısı ile halkın cinsel istekleri engelleniyor.

0|0
    0|0
  • allah belanızı versin dedirtecek bir haber ...

düşünsene adamın karısı ölmüş adam bir taraftan ağlıyor bir taraftan ...

0|0
    0|0
  • nasıl bir zihniyet bunlar

0|0
    0|0
  • Nerden uydurdun bunu ? gerçek olsaydı link koyardın

0|0
    0|0
    • Üşenmeyip araştırabilirdin ama ben yine de sembolik olsun diye bir link vereyim. Google'a yazarsan istemediğin kadar link bulabilirsin.

URL : hurriyet.com.tr/planet/20428373.asp

• Haberin Başlığı ' Mısır'da mide bulandıran yasaya sert tepki' görüldüğü gibi Mısır ve diğer arap halkları bile bu yasaya karşı zaten...Milletvekillerin işi gücü yok ne yapsak diye düşünürken örümcek akılarına bu fikir gelmiş.Sonucu hep beraber izleyelim .link için de teşekkür evet araştırabilirdim ama o kadar çok saçma geldiki gerek duymadım

• Mübarek'i devirip sonra demokrasi isteyen Mısır halkı değil miydi ? Arap baharı meyvelerini vermeye başladı. Buyrun size demokrasi... Bu sapıkça ve iğrenç konular hep islam dinini kendi kafalarına göre yorumlayan örümcek kafalı din adamlarından çıkıyor. Araplar önce birbirini sevmeyi öğrensin, İslam dinini olduğu gibi yaşamayı öğrensin. Bunlar müslümansa biz neyiz ?

O yüzden böyle kullanılmaya mahkumlar. İzleyelim, görelim dediğin gibi...

• Yuh diyorum ve başka birşey demiyorum.

0|0
    0|0
  • müslümanları kötülemek için uydurulmuş bir oyun ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...