Bırak gitsin niye ağlıyorsun? O ağladı mı? Neden geri gelsin istiyorsun? Giderken gözyaşına baktı mı?

bu tip ayrılıklar yaşadınız mı neden ağlarsınız o agladı mı ki siz gözyaşınızı akıtasınız hem ağlayıp ne olur geri dönsün dersiniz?sebeleriniz neydi.

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben yemek yemegi cok seven ve asla hicbirseyi kafaya takmayan biriyim... Cok rahat bir kisiligim vardir. Beni birakan kimseyi umursamamisti. AMA... Esimle, sevgiliyken, benden ayrildi... Tutuldum. Kaldim oyle... Cok anlamsiz geldi hersey. Karnima berbat bir agri girdi, yemeden icmeden kesildim, 47 kiloya dustum. Ona hergun mailler gonderdim. 100lerce belki. Donmuyordu. Amaci neydi bilmiyorum ama ben iyi degildim...O iyi miydi? Acaba agliyor muydu? Beni hic sevmemis miydi bukadar cabuk gitti hayatimdan... Sonra dondu. Affetti beni... Birdaha da asla kopamadik... Onu cok cok cok seviyorum. Beni birakirsa onu direk keserim. Birakamaz o beni

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• şunu unutma illem daha iyisi vardır

seni gözyaşlarına boğan birisi seni haketmiyordur

1|0
    0|0
  • oldu sebebbi de gereğinden fazla sevgini göstermek !

1|0
    0|0
  • Gidenin arkasindan goz yasi dokmek niye anlamam. Adi ustunde gidiyor birakiyor vazgeciyor. Belki ara ara aklima gelir ama aglamam ve geri donmesi icin uzulmem. Tabi kisiye ve yasadiklarin gore degisebilir.

1|0
    0|0
  • o ağlamadığı için ayrıldık zaten,benim kadar sevmemişti belli ki,beni bu zamana kadar gerçek anlamda mutlu eden tek kadındı,dönerse asla hayır diyemeyeceğim...

1|0
    0|0
  • tamamen duygusallıktan kaynaklanıyor . . .

1|0
    0|0
  • Hep o alışmışlık, boşluktan korkma, anıların üstüne gelmesi, duvarların boğması.. rus hastasımıyız neyiz bilmiyorum ki :)

0|0
    0|0
  • insanın elinde olmaz bu dediklerin ondan ağlar herkes

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zaman geçer aradan,sana döneceğim der; İçinde bir fırtına kopar ve dersinki: Gözyaşim kadar değerlisin ama Nasıl gözyaşlarım gözümden düştüyse,Sende öylesin...

1|0
    0|0
  • Yaşanmışlıklar , bir daha gelmeyecek olması , kurduğun hayallerin gerçekleşmeyecek olması , hayatında kocaman bir boşluğun olması ağlatır.

1|0
    0|0
  • giden gitmiş gözyaşı dökmek anlamsızzzzzzz

0|0
    0|0
  • giderken sen daha iyilerine layıksın tribiyle gitti

1|0
    0|0
  • Ben ayrıldıktan sonra ağladım ama o ağladımı bilememem. Bence erkekler üzüldüğünü belli etmez ne kadar üzülsede çünkü duygularını belli edemiyorlar çoğu zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...