Uefa Avrupa Ligi finali. Kupayı kim alır?

Avrupanın En Büyük İkinci Kupası Sizce Kim Alır Atletico Madrid Mi Yoksa Sporting Lizbon Mu Ben Atletico Bu Şansı Kaçırmaz Alır Diyorum

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• atletic bilbao çıkmış fi,nale favorim atletico madrid madrid bilbao'dan çok daha yetenekli,teknik oyunculara sahip bilbao ancak çok iyi bir taktik uygulayıp yenebilir madrid'i ama atleti'nin teknik direktörü diego simeone'yi de çok beğeniyorum o da iyi bir taktikle takımını çıkaracak ve kupayı atletico madrid' kazandıracaktır.birkaç sene önce forlan'lı aguero'lu karosuyla da uefa'yı kazamıştı atletico şimdi de kazanır bence falcao'da iki farklı takımla üstüste uefa kupası kazanan ve uefa kupasında gol kralı olan oyuncu olup tarihe geçer.o da dünya klası bir forvet bu arada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• madrid final

0|0
    0|0
  • avrupa finali ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• belli olmaz

barça -real finali beklerken !?

0|0
    0|0
  • sen maçı izlemedin sanırım lisbon değil bilbao çıktı finale.

0|0
    0|0
  • Final maçların kesin kazananı tahmin etmek zordur ancak Madrid bilboaya göre daha şanslı !

0|0
    0|0
  • lizbon elendi zaten...iki takım ligde yaptıkları maçta berabere kaldı.bilbaoda munuain ve lorente çok formda diğer tarafta da felipe luis falcao adrian ve arda formda.temsilcimiz ardanın kupayı kaldıracağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • tr takımları almadıktan sonra.hak eden alsın diyorum

0|0
    0|0
  • arda oldugu ıcın madridcıyız desteklıyoruz...yoksa ıspanyada real madrıdcıyım...

0|0
    0|0
  • sportıng lızbon elendı atletich bılbao madris eslestıı atletıco madrid alır kupayı...

0|0
    0|0
  • finali A.Madrid-A.Bilbao oynarken sporting nasıl alabilir ki kupayı ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...