Beni elde etttikten sonra mı herşey bitti yani?

lisede sadece 1 yıl aynı sınıfta olduğum fakat aramızda normal bi arkadaşlık olan biriydi o..Sonra bazı vukuuatları yüzünden okuldan atıldı yıllarca hiç görüşmedik zaten sıradan bi arkadaştı.Daha sonra askere gitmiş bigün faceden bana yazdı tel nomu istedi ben de geçmiş günler var dye verdim meğer sürekli fotoğraflarıma bakıyomuş beni aradı ve bana karşı oluşan duygularını anlattı askerliği süresince hep konuştuk benimle konuşabilmek için askerde tüm imkanlarını kullandı hep bni sevdiğini dile getirdi ama benim ona duygularım yoktu peşimden çok koştu ve askerden döndü görüştük hala bana karşı sevgi doluydu fakat yapı itibariyle sert biriydi benim hayatıma başkası girdi o bunu biliyodu onnla ayrıldıktan snra da hep knstuk snra baya bi zaman geçti bgn bana karşı duygularınn bittiğini söyledi ama bu defada ben onu sevyrdm söyledm kafamı karıştırdın dedi benimle 4 gün çıktı snra da saçma sapan bi sebepten benden ayrıldı facesinden falan da sildi artık konuşmuyor bu çocuğun derdi neydi beni elde etttikten sonramı herşey bitti yani ?Lütfen bi yorum yapın?? Mantıklı olarakkk

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• O seni severken bi yandan da seni başkasıyla paylaşmanın kinini içinde büyütmüş ve birden o kötü duygular patlayınca sana karşı soğuklaşmış sevgisinin üstünü kaplamış . aynısı bende de oldu yani ben seviyodum o sevmiyodu yaptıklarından bıkmıştım ama peşindeydim hep sonra bi an çok ağır konuştu bana ben o an bitirdim orda sonra 1 hafta sonra o aradı beni sordu ağladı . aşk böyle birşey seni seveni incitme ya tamamen kop ondan yada oyalama onu . onun senin peşinden koşup gelmesi seni içten içe mutlu etmiş ve farkında olmadan sevmişsin . ama anlayamamışsın . taa ki o gidene kadar..

0|0
    0|0
    • kesinlikle çok doğru söylüyorsunn

Erkekler Ne Diyor 13

• Yok açıkim ben sana aynısını arkadaşımın başına geldi tabi biraz farklı

Şimdi arkadaşın askerlikte canı sıkılmış facebookta gezinirken senin bir iki güzel fotoğrafını görmüş aa bu bizim hatce değilmiydi neler olmuş buna diyip seni facebooktan takip etmeye her gün fotoğraflarına bakıp kendi kendini sana aşık etmiş tabi bu süre zarfında askerliğin monotonluğunu senin platonik aşkınlada atlatmış oluyo birgün kafası atıp askerdende bir iki kişinin gazıyla numaranı istemiş yoksa ortada büyük bi aşk felan yok sonra siz çıkınca rüyadan uyanmış arkadaş bu kız nerden çıktı o fotograflara bakana kadar yoktu biri diye silmiş seni oyüzden bence çok üzülme çocuk içi üzülceksen facebookta fotoğraflarına aşık olan birine prim tanıdığın için kendine üzül bence

0|0
    0|0
  • ya saçmalamayn sevipte elde edilen değerini yitirir mi? sizin gibi bir cok adam yüzünden erkekler kalas , odun tiplerine düşüyor ya.. bakalım adam neyi planladı böyle birsey yaptı..

0|0
    0|0
  • aşk böyle bir savaştır işte! ;)

0|0
    0|0
  • sirf mantikli yorum istyorsun diye yorum yapmiyorum

0|0
    0|0
  • korkuyorum sana ulaşmaktan;

sakarya gibi karadeniz'e ulaşıp durulmaktan

açıklayıcı olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • belki hoşuna gitmeyen hareketlerin olmuştur bir sürü sebebi olabilir ne desem yalan

0|0
    0|0
  • Soğutmuşsun o seni severken sen başkasını sevmişsin.. E kalkmış Suçuda ona atıyorsun

0|1
    0|0
  • cocugun derdı de senın derdınde aynı elde edılen hersey degerını yıtırır ınsan gozunde... ;)

0|0
    0|0
  • erkeklerin genel huyu :D

0|0
    0|0
  • okurken yoruldum be :D inş bişe yaşamamışındır

0|0
    0|0
  • intikam almıştır

0|0
    0|0
  • aynen öyle

0|0
    0|0
  • seni elde etmek istemiş sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• illaki düşündüğü bir şeyler vardır bunu sana söyleyecek değil tabiki ya yoruld beklemekten ya da düşündüğü gibi bir ilişkiye başlayamayacağını düşünmüş olabilir.

0|0
    0|0
  • sevgine güvenememiştir ve artık ciddi bi ilişkisi olsun istiyordur güvendiği sevdiği biri ile

0|0
    0|0
  • egolarını tatmin etmek icin seni kullanmış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...