Arayacaktım arayamadım, ben mi yanlış düşünüyorum acaba?

Aaraycaktım arayamadım,Gelecektim gelemedim vb sözler bana hep yalan gelmiştir bunu söyleyen insanlrdan bi anda soğurum nedense.İnsan aramak istediği kişiyi arar gitmek istediği yere gider yok bi sebep çıktı o an arayamadı 3gün 13gün sonra arar yada gider.bunu söyleyene yalanını...diyorum(içimden:))acaba ben mi yanlış düşünüyorum

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Bazen oluyor hakkaten öyle oluyor, alıyorum telefonu arayacağım, benden birkaç saniye önce bakıyorum arayacağım kişi beni aramış, sonra sayıyor sövüyor, saniye farkıyla hayırsız taraf ben oluyorum :) Oysa o da en az benim kadar hayırsızdır ama inanmaz ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence salla dediğin gibi insan sevdiği için ölüyor

bunlar yalan yanlış şeyler

0|0
    0|0
  • belki aramak çok istiyordur ama morali bozuktur .o haldeyken, sana görünmek istememiştir,ondan öyle demiştir

0|0
    0|0
    • bunu söyleyenlerin hepsi mi beni düşünüyo :)tamam sen öyle yapıyosundur belki ama ben oların öyle olduğunu sanmıyorum

• kafan mı güzel senin ya.herşeyi bağlamışsınız bir aşka meşke hatuna hay allahım ya.ben normal insanları kast edip sordum soruyu sevgilimi kast etmedim.

• ne desem kızacan belki ama o da aynı şey.sohbeti kalite olan var banal olan var.mesela benim banal telefonum günde bazen bir kere çalar kardeşimin ki en az 30.ben doğum günü partisi versem 3 -5 kişi belki gelir.kardeşim her ay bi doğum günü partisi yapıyor 50-100 kişi.

• haklisin..haklisin,sende haklisinnn

0|0
    0|0
  • içinden ne gelirse yapmalısın. aramak istersen ara.

0|0
    0|0
  • arama boşver haklısın sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• dogru düsünüyorsun bir arkadas beni arayacakti sonra isi düsünce beni ariyor aradan 3 hafta gecmis anca firsat bulabildim diyor ya utanmadan :D

0|0
    0|0
  • cok doğru önemsese mutlaka arar bahane etmez

0|0
    0|0
  • Bazen Öle zamansiz aklima geliyorki yani istesemde aramak istedimi arayamiyorum. Bazende tam zamanim var ama erteliyorum. Ama dedin gibi hic yoktan 13 gün sonra aranmali..

0|0
    0|0
  • sen yanlış düşünüyorsun insanlar bazen çelişkide kalır aramak ister arayamaz gelmek ister gelemez birazcıkda karşısındakine bağlı bu tavırlarına

0|0
    0|0
  • ben o ınsanlardanım cunku cok yogunum.sanırım bunu yogun olanlar bılır.bu yuzden kımseye arayacagım senı demem cunku sonra hanı arıcaktın trıbını yerım

0|0
    0|0
    • bende yoğunum ama arayacaktım ama arayamadım demedim bu güne kadar çevremdeki kimseye sorunaramamlrı değil zaten bu yalanı söylemeleri

• şahsen bunu ben dıyorum dıye degıl gerçekten yalan degıl.ha sureklı olursa yalan tabıkı ama mesela bugun basıma geldı tam annemı arıcaktım hop müdür geldı hadı bılly sayım yap bırak telefonu dedı.annemden azarı yedıgımle ve sorumsuz gozukmemle kaldım annemın gozunde

• bence öyle yapıya sahip insanlara uyuz olurum

0|0
    0|0
  • Çooook haklısın gerçekten sanki dalga geçer gibi

0|0
    0|0
  • Bana da öyle gelir çünkü ben yaparım genellikle hiç yalanı sevmeyen biri olarak mecbur kalıyorum.

0|0
    0|0
  • evet sen yanlis düsünüyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...