Sporla ilgili hiçbir şeye yeteneği olmayan bir insan spor kurşuna gitse başarılı olabilir mi?

sporla iliğili hiç bi şeye yeteneği olmayan bi insan bi spor kurşuna gitse sizce başarılı olablrmi.sporla iliğili hiç bi şeye yeteneği olmayan bi insan bi spor kurşuna gitse sizce başarılı olablrmi

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan yeteneği olmasa da spor yapabilir, yeteneğin yoksa iyi bir judocu olamayabilirsin ama sadece keyif almak adına yapıyorsan sporu iyi olup olmamanın ne önemi var?

0|0
    0|0
    • topla yapilan sporlar ? /s

• Eglenmek.. Ama katilipta becereksiz olup dalga konusu olmakta istemiyorum...

• Sporda dalga geçme olmaz, eğer eğlenmekse amacınız hiç çekinmeyin.

Erkekler Ne Diyor 7

• dayanabilirse başarılı olur.. biz hepimiz karnımızdan ronaldo olarak doğmadık bilmiyoduk öğrendik.. azim herşey azim

0|0
    0|0
  • Bizim lig maçlarını hiç izlemediğin belli oluyor.Kimler var sıfır yetenek ile top oynuyor bu ülkede :)

yaparsın sende sıkıntı yapma

0|0
    0|0
  • ilk once pc kursuna gel gidek senle :D

0|0
    0|0
    • dalga gecme klavyeme bisey oldu .D bazi harfler islemiyo ?D

• benimde klavyede space kirik :(

• hangi sporu seçeceğiyle alakalı bir şey.

0|0
    0|0
  • sporla ılgılı hıc bır basarısı olmayan bırının spor kursuna yazılması bıle buyuk bır basarı.

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • spor kursuna ne ıcın gıdıceksın ona gore cevap verıyım ?

0|0
    0|0
    • doktorum tavsiye etmisti. universtler katilmis oldugun spor etkinliklerine g,re ogrenci alicak falan gibisinden seyler demist' ayrintili yazamiyorum klavyeme bi seyb oldu/ voleybol basketbol gibi seyler dusundum .

• hayir.. genel soyledim

• sporu hobı olarak yapıcaksın yanı unıversıte okumak ıcın deıl oylemii.. ?

Kızlar Ne Diyor 4

• neden olmasınki. yapamam dediği birşey olmamalı insanın. insan herşeyi başarır yeterki istesin

0|0
    0|0
  • amaç eglenmekse başarılı olmanın önemi olmamalı bence. Git kaydını yaptır ve keyfine bak bence :)

0|0
    0|0
  • Gerçekten istiyorsa neden olmasın ?

0|0
    0|0
  • Neden olmasın yaparsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...