Erkekler, bir kızın sevgilisi olup olmadığını direk sormadan öğrenmeye çalışır mısınız?

Direk degil de dolaylı yollardan sevgilisi varmı yok mu diye kızları yoklar mısınız ? eger boyle yapıyorsanız bu o kişiyi bgendiginizi gosterir mi ?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilisi olup olmadıgını ogrenmek kızda gözüm var demektir. Ve evet bir şekilde öğrenirim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben şimdiye kadar hiç bir kıza sevgilisi olup olmadığını sorma gereği hissetmedim.. Olan ve seven zaten bahsetmeye başlıyor. Olan ama ilişkiden sıkılan sormadıkça söylemiyor. Olan ama sevmeyen ve ayrılmayı kafasına koyan asla var demiyor sorsan bile yok deyip geçiyor sonra bakıyor sen olursan onu terkediyor.. Terketmeyenide bayağı bi var tabi...

Ama acaba sevgilisi varmıdır diye merak ettiğim ve çok fazla samimi olmadığım okuldaki / işteki kızın her halini takip eder anlamaya çalışırım.

0|0
    0|0
    • halinden nasıl anlıycan yahu?:D

• Sevgiliniz varsa mutluysanız gözunuz parlr en ufak fırsatta telefona sarılır mesaj atarsınız ve bu mesajı yazarken ablak ablak sırıtırsınız.. ama aranız kötuysede her mesajın sonunda uyuz olursunuz ve dokunulsa patlayacak hale gelirsiniz =)

• eğer ondan hoşlanıyorsam denerim.. yok içimde bi kıpırdama yoksa uğramam.. daha cok tanımak icin soru sorarım

0|0
    0|0
  • merak ederim tabii. ama nasıl sorulur ki tanımadığım kıza. ama tanısam taş atarım mahsus sevgilinde mi böyle ister gibisinden o da ah olsa sevgilim derse demek ki o beni seviyor :D

0|0
    0|0
  • evet çalışırım

0|0
    0|0
  • telefonla sürekli mesajlaşıyorsa ve bu diğer günlerde de böyleyse evet sevgilisi var demektir :)

0|0
    0|0
  • direk degıl o, direkt :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...