Türkiye'ye gelmiş en iyi ve en hayal kırıklığı yaratan yabancı oyuncu kimlerdir?

Evet kimler geldi kimler geçti.Kimi yabancı oyuncular tam bir fiyasko lüzumsuz yere harcanan milyon dolarlar oldu gitti.kimileri büyük umutlarla gelip büyük bir hayal kırıklığı oldu.Bir elin parmakları kadar da olsa bazılar da iz bıraktı türk futboluna birşeyler kattı.Türkiye'ye gelen en iyi ve en hayal kırıklığı yaratan yabancı oyuncu kimdir sizce.En iyi için anket de koyuyorum.

• Alex De Souza
    A seç
  • George Hagi
    B seç
  • Pierre Van Hoıjdonk
    C seç
  • Ariel Ortega
    D seç
  • Diğer (Belirtiniz cevabınızda :)
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Başlık da yaptığım anlatım bozukluğunu şimdi farkettim kusura bakmayın :((

0|0
313

En İyi Kız Görüşü

• Pierre Van Hoıjdonk Fenerbahçemden gitmemeliydi..

0|0
    0|0
    • Van hoıjdonk'u ben de çok ama çok severdim.yeryüzünde görüp görebileceğim en iyi,penaltı gibi frikik kullanan bir ıyuncu olmasının yanında dünya çapında bi santraforda olması gereken her özellik fazlasıyla vardı onda

• dangalak daum'un yüzünden gitmek zorunda kaldı bu arada hoıjdonk yoksa fenerbahçe'yi ve taraftarını çok seviyordu.bir de daum taraftarın gözünden pierre'i düşürmek için iftiraya da başvurdu sanırım ama kimse inanmadı

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• En iyi George Hagi ve Alex en kötü Ortege ve beşiktaşın bütün yabancıları :)

0|0
    0|0
  • En iyisi hagi ama teknik direktör olarak hayal kırıklığı yaratmıştı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• En iyisi Hagi.

En kötüsü; Fenerin aldığı yabancı bir kaleci vardı, daha ilk maçında bir kova gol yedikten sonra hemen apar topar gönderilmişti, ismini hatırlayamadım. :))

0|0
    0|0
    • katiliyorum

• ben katılmıyorum bahsettiğin kaleci enke idi ve gayet iyi bir kaleciydi iyi olmasa fb'den kovulduktan sonra yıllarca Alman milli takımına çağrılmazdı.Bundesliga'da çok başarılı işler yaptı.bizimkiler çok biliyolar ya bir maçta 3 gol yedi diye hemen yolladılar.bir kalecinin iyi ya da kötü olduğu uzun bi süreç sonunda ortaya çıkar 1 maçta yediği hatalı gollerle değil

• galatasaray a gelen bir isveçli vardı adam 2 sene sakat geçirdi o kadar ki adını bile unuttum. ondan sonra zeyer ve lincoln gelir.

0|0
    0|0
    • galiba linderoth

• kızlar ilgi göstermemiş.

• kızlar malum futbolu takip etmeyi çok sevmiyorlar ama matesis ve acıpamukşeker var tam futbol manyağı :) dur acıpamukşeker'e haber vereyim de cevaplasın :)

• yazsam dolar taşar :)

0|0
    0|0
  • Hagi bir efsanedir.alex iyi topçudur ama hagi kariyeriyle 5 basar.hayal kırıklığı kesinlikle ariel ortega

0|1
    0|0
  • bir çalım attı kaleye baktı hagi hagi hagi...avrupada basarıları var kupası var vee turkıyede sampıyonlukları varr tartısmaya bıle gerek yokk kupalara bakmak laızm...

0|1
    0|0
  • John Carew,Daniel Amokachi,Markus Münch,Frederico Guinti,Oscar Cordoba..

bu isimler zamanlarında baya bir adından söz ettirdi

0|0
    0|0
  • en büyük hayal kırıklığı şahsen lincolnnn derim ama dediğim en iyi yabancı oyuncu da bence...HAGİ dir.

0|0
    0|0
    • 24 saat geçmedi kardeşim bu soruyu cevaplayalı unuttun sanırım daha önce cevapladığını :)))

• sanırım oyle oldu :D

• Hagi en iyisi...başkası gelemez bir daha onun yerine.hayal kırıklığı guiza

0|1
    0|0
  • hangi takımlısın.3 fb oyuncusunu yazmışsın.

0|0
    0|0
    • fb'liyim ama yazarken inan aklımdan geçmedi fb'yi kayırma gibi birşey aklıma onlar geldi en ön plana çıkan yabancılar olarak

• ben de fb lim de anketin adaletsiz olmuş

• senin düşüncendir ama Hagi,alex ve hoıjdonk tr'de saha içindeki performanslarıyla en ön plana çıkan oyuncular bunlar bana göre.ortega için aynı şeyi diyemem ama o da geldiğinde en çok olay yaratan ve defalarca arjantin milli takımın ilk 11'inde yer bulmuş dünyaca ünlü bi oyuncu olduğu için yazdım

• En iyileri Hagi, Alex, Ibrahim Yattara,

Hayal Kırıklığı, Lincoln, Linderoth, Guiza, Quaresma

0|0
    0|0
    • Yattara belki de inanılmaz yetenekliydi ama takımına katkı anlamında olaya bakarsak pek birşey katamadı hele alex ve hagi ile kıyaslarsak bir de 8-9 yıl türkiye'de top koşturduğunu düşünürsek

• hagi en iyi.en kötü neilsen. forvet olarak fb ye geldi hiç gol atmadı

0|0
    0|0
  • Ariel Ortega

0|0
    0|0
  • R.quaresma : )

0|0
    1|1
Yükleniyor...