Paten kaymayı çok seviyorum. Paten önerileriniz var mı?

Arkadaşlar küçüklüğümde babam Hong-Kong'dan fitness paten getirmişti ve aşırı rahattı , o gün bu gündür kaymaya bayılıyorum..Yanlız büyüyünce küçüldü ayağıma ve bir daha almak nasip olmadı.

Şimdi kafaya koydum tekrar başlayacam , biraz kendimi oyalayacak ilgi alanları lazım evde yatıyorum sadece :)

Bana şimdi ; asfaltta , kaldırım da şöyle sahil kenarında kayarken rahat ettirecek kaliteli bir paten söyleyebilecek var mı ?

Ve eğer istanbul'da olanınız varsa nereden temin edebilirim onu da söylerlerse sevinirim.

Bütçe : 350 TL

Teşekkürler herkese...

Güncellemeler:
Markası ve Nereden alabileceğimi söylerseniz sevinirim.. :)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• tr de pek yaygın olmayan spor.google amcaya bir danış bakam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne alırsan al kaucuk teker dedıgımız patenlerden al ztn bu tarz seylerı satan bıryere gıttıgınde sana fıkır verırler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu o kadaaar geniş kapsamlı bir soru ki... öncelikle sen ne tür paten kaymak istiyorsun,nedir patendeki hedefin. düz yolda kaymakmı, raillerden rampalardan atlamak hareket yapmak mı, hız yapmak mı? nedir

fitness tarzı patenler var agresif patenler var hız patenleri var. sen patenturk sitesini incelersen cok daha detaylı yardımı olur.

0|0
    0|0
    • Fitness alıcam o kesin zaten hareket yapmak değil niyetim..Sahilde kız arkadaşımla, arkadaşımla vakit geçirmek ve spor yapmak niyetim.

Hız yapmak istemiyorum da hani yavaş da bir şey olmasın tabii ki :) Yaz günü sahilde kayarken yüzüme serinlik gelecek kadar hızlı olsun yeter.. Yuvarlak hesap tam söyleyemem ama 30km civarı yeter hız olarak.

Böyle bir şey arıyorum bütçem 350 TL

• rahatlıkla yeter şimdilik, hepsiburada nokta com sitesinde ki roces marka fitness patenlerde gayet işini görür

• ben elimle görmeden almam ya gidip giyecem kayacam rahatsa alacam :) Saten bundan sonra da level atlamaya gerek yok ben hep fitness giderim..Amacım eğlenmek zaman geçirmek sahilde felan arkadaşlarla ... Atlayıp zıplamak değil :)

• decathlon marmara forumdan fit 3 erkek paten aldım başlangıc için cok iyi memnunum yesilköy sahilde kullanıyorum.kadın olsun erkek olsun cok paten cesitleri var gidip bakmanızda fayda var

0|0
    0|0
Yükleniyor...