Gönül verdiğiniz takım ve takımınıza ne derecede bağlısınız?

hangi takımı tutuyorsunuz ve ne derecede bağlısınız. fanatik,maçtan maça,sözde takım tutarım vb tarzı sözlerle ifade ederseniz sevinirim.

Güncellemeler:
bu arada ben galatasaraylıyım onu yazmamışım :)
hadi ama arkadaşlar cevaplar :)
daha fazla cevap arkadaşlar herkesin gönlünde yatan bir takımı vardır :)

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bağlı değilim. Adamların bir taraflarını yırtarcasına çaba göstermesi gereken altı üstü bir doksan dakika olacak ama ruhsuz futbolcular içine edecek ve üstelik bunun için bir sürü para alacaklar, ondan sonra benim moral durumumu onların kazanması ya da kaybetmesi belirleyecek. Sadece gülerim ben fanatiklere. Bana son derece aptalca geliyor. Sporu kendin yapsan faydalı derim, onun gerisine kahkahayla gülerim. Hayatım yeterince dolu, 11 futbolcunun benim yaşamımda hiç önemi yok.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• FenerbAahçeliyim. Maçları kaçırmam daima dilimde ve kalbimdedir.. Sabahın 4ünde bilet sırasına girip son nefesıme kadar Fenerbahçe diye haykıracak kadar ve anlatıcak kelime bulamayacak kadar çok bağlıyım..

0|1
    0|0
  • bursasporluyum.son paramı storeye verıcek ve evımın bı odasını bursaspor storeye cevırmek bunlardan bır kaçı

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım bizim yavru kartaliçe bile 108. yılda sahalarda boy gösterdi ne kadar koyuyuz anla işte :)

0|1
    0|0
  • fanatik degilim ilk 11i say deseler volkan ve alex derim, sözde sanirim ):

ama degismem.

0|2
    0|0
  • Babadan kizina gecen galatasaray sevgisi diyelim

0|1
    0|0
  • ts

burak yılmaz var diye yoksa takım tutmuyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Galatasaray'lıyım..

Yenmesine çok sevinirim , yenilirse üzülürüm fakat yense de yenilse de paramı veriyorlar bana diyip kendimi teselli ederim..

Bana bir faydası olmadığı için çok nadir maçlara giderim, nadir forma alırım.

Sonuç olarak Gs ' li olmasan hangi takımlı olurdun deseler bir takım söyleyemeyecek kadar severim ama birazda mantıksal yaklaşıp kendimi çok kaptırmıyorum

0|1
    0|1
  • hem lisanslı ürün alarak takımıma katkı sağlarım hemde içeride yada dışrıda vakit buldukça deplase yaprak takımıma destek veririm... Forza Manisaspor !

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım.

0|1
    0|0
  • fenerbahçeliyim.insanların kalbini kırcak kadar kavga edecek kadar da fanatik degilim.sadece hiç kaçırmadan tv den maçını izlerim.

0|1
    0|1
  • hALEN Bİ TAKIM SEÇEMEDİM.

0|1
    0|0
  • umurumda değil.arada can sıkıntısından maçını izlerim hepsi bu.adı olsun diye galatasarayı tutuyorum.

0|1
    0|0
  • :D:D her sevdadan gerıye kalan sadece galatasarayy :D:D

0|1
    0|1
  • sabah aksam galatasarayy :D:D ısım gucum spor ve gs

0|1
    0|1
  • Fanatik Fenerbahçeliyim..

0|1
    0|1
  • yok :(

0|0
    0|0
  • beşiktAŞK takımıma son derece bağlıyım

0|1
    0|0
  • her şeye rağmen yine de beşiktaşlıyım (: bırakamıyorum abi ne kadar felaket olsada

0|2
    0|0
Yükleniyor...