Sinan Yağmur- Aşkın Gözyaşları kitabını okudunuz mu?

arkadaslar ben şu an bu kitabı okuyorm 90.sayfasındayım.. çoook beğendim o kadar güzel ki yani her yönden..

Aşk mabedim... Efendim... Söyler misin? Nedir bu çektiğim acıların mânası? Bu ayrılığın esrarengizliği yüreğime saldığın alevlerin lavlaşması içinse yeterince erimedim mi ateş toplarında? öyle, yandım ki;

Sen yandıkça, ben yanayım!

Sen dondukça, ben de donayım!

"Yine kehkeşânlara kaçarak mı özleteceksin kendini... Özlemlerim, boşluğa atılan kuru karanfiller gibi sere serpe dağılıyor harayellerin, acının koynunda... İçime güneş doğmaz oldu artık sen gittin gideli... Göklere seninle buruç edecektim hâlbuki... Saçlarıma aklar düşmeye başlamış, sırf bu aşkın ceremesinden... Serencame gökkubbeye niyaz edecek ve merhamet isteyecek kapılar dahi yüzüme kapanıyor? Sendedir bu boz bulanık sellere kapılan ömrümün mihrap ve minberi... Salâlar benim için okunuyor artık... Gözyaşım seccademde buğulanıyor her seher vakti, ama ne sesin geliyor artık uzaklardan, ne de nefesin...

bu bölüm hele .. her yeri zaten altı çizilecek kadar güzel sözlerle dolu zaten sız neler dusunuyorsunuz okuyanlar ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• süper bir anlatımı var aşkın gözyaşlarını okudum aşkın gözyaşları 2 var oda şems-i tebrizinin dilinden anlatıyor oda çok güzel sonra tennure ve ateş var oda tarikat hakkında bilgi veriyor mesnevi hakkında bilgi veriyor en son aşkın gözyaşları 3 buda kimya hatunun dilinden anlatıyor olayları dördünüde peşpeşe okudum hepside süper hayranlıkla okudum altını çizerek okudum şimdide aşka yolculuk okuyorum buda veysel karaniyi anlatıyor.bitmek üzere :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• gerçek aşk işte . harika bi kitap okudum 2.ye bidaha okucuam

0|0
    0|0
  • hayır okumadım ama merak ettim cevapları görünce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...