Gerçekten ben mi yordum yoksa bu adamın karakteri bu mu?

Benden yaşça büyük olduğu halde bana karşı olan anlayışlı, yakın tavırlarından, o kadın ruhundan anlayan hallerinden dolayı deli gibi aşık olmuştum. Her şey rüya gibiydi. Derken büyü bozuldu, o adam kaba bir canavara dönüştü, ağzını bozdu. Nedenini sorduğumda çok sıktın yordun dedi. Bende de hatalar var tamam eski konuları sürekli gündeme getirdim ama adamın özünde bu olmasa bana bu kadar kötüleşemez, ağzını bozamaz, terbiyesizleşemez değil mi?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• yoruldugu icindir merak etme. yormussun. cünkü senden cok büyük birisi seni olgunlaştırmak icin cabalar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Herkes taniyana kadar superdir.Senin hatalarini anlaman icin bu insanin boyle davranmasi mi gerekiyor.adam sana saygiliyken sen hatalini yap simdi ne oldu boyle de.

0|0
    0|0
  • nasıl olsa bi eşek buldum nazımı çektiririm dedin değil mi... eşek olmadığını anlayınca sitem ediyorsun.

0|0
    0|0
  • senden büyük olan tahminim tecrübelidir sense ilişkiyi biraz çocuksu sürdürme derdin desin sanırım ki

sıkmış

yaşı ilerledikce insanın naza gelmiyor ne istediğini bilen insanlar daha cazip geliyor

0|0
    0|0
    • Anlıyorum fakat seviyeyi düşürmesi mi lazım, küfretmesi..

• küfür kötüdür

belkide o da kötü bir gün geçirdi sende üstüne gidince

dolmuştur patlamıştır

• kadın saygıyı her zaman hakeder, tabii hak ettiğini düşündüğümüz kadınlara karşı böyleyizzz :)) bazılarının haketmediğini düşünürüzzz

0|0
    0|0
  • neyi haketmişsen onu almışsın

0|1
    0|0
  • fazla nazın trıbın sonucunda garantı oalrak cıkan sey bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Olgun erkek daima iyidir. Sevgisinin bitmediğinden eminsen ona biraz daha anlayışlı yaklaş geçmişini fazla karıştırma ilişkilerde geçmişi karıştırmak güvensizlik demektir erkeği çok sorgulamaya gelmez hem seviyosan boşver geçmişi geleceğe bak önüne bak

0|0
    0|1
    • Olgun derken ben 23 o 31.. Tamam madem bundan rahatsız diyelim, gene de küfretmesi canavarlaşması gerekmiyor değil mii :(

• Bazı insanlar sinirlendiğinde gözü hiçbişeyi görmez eğer o kişi sinirliyse canından bile çok sevse o sinirin verdiği can havliyle ağzına geleni söyleyebilir. onunla konusmayı dene düşünmek yerine çabuk sinirlenen birimi değilmi bunu çöz... yok eğer öyle değilse soğukkanlıysa normalde ve sana karşı böyleyse ya sevgisi azalmıştır yada seni çok zayıf görüyodur sende cevap vermiyosan rahatlıkla ezebiliyodur. bence sorunun cevabı onda ağzından laf almaya bak

• Erkekler boyle eski konularin didiklenmesine sinir olur tatlim, yapmamaliydin. Ben de hep olgunlara asik olurum, bilirim cok guzel olur karsilikli olnca da, ama sevdgnden yapmissin. Anlaysli oldgna inandir duzelcktir

0|0
    0|0
  • kendı karaktersızmıs

0|0
    0|0
  • karakteri odur zamanla düştü maskesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...