Bazen birden fazla kişiymişim gibi hissediyorum...

Bazen öyle şeyler oluyor ki bende anlamıyorum tanımadığım insanlar gelip bana bilmediğim bi isimle hitap ediyorlar onları gözüme kestiriyorum biyerden tanıcam diyorum ama tanımıyorum onlar beni tanıdığını iddia ediyor hatırlamıyorum isimlerini sadece yüzlerini hatırlıyorum ama nerden tanıdığımı bilmiyorum psikologa gittim çoklu kişilik bozukluğu dedi annem zorla götürdü bazen çok gülen biri eğlenceli biri oluyormusum ama ben çok gülmem ki... bazen sevmediğim şeyleri seviyormusum ben sevmediğim şeylerle ilgilenmedim ki hiç istemediğim şeyleri yapmadım hiç inanmadım ilaçlarıda kullanmadım öyle birşey olsa farketmezmiyim acaba beni 3 harfliler ele geçirmiş olabilirmi veya uzaylılar falan dalga geçmiyorum. alamıyorum bu sorularıma cevap ama bazen gerçekten bu hastalığın bende olduğunu düşünüyorum örneğin annem gelip ilaçlarımı verdiğini hatırlayıp hatrlamadığımı sordu hatırlamadğımı söyledim ben normalde ilaçları içmiyorum... o diğer kişiliğim her kimse ilaçları içiyormuş annem verince diğer bazı insanların yani benim tanımadğm ama beni tanıdığını söyleyen insanların söylediğine göre o kişiliğimde çok başına buyruk ve asiymiş onuda tanımıyorum... bazen hatırlayacak gibi oluyorum ama olmuyor ben o geçiş dönemlerimin farkında bile değilim yani yapmadığım şeyleri yapıyormusum yapmadığımı biliyorum ve çok korkuyorum ben burdayım ve bunu yazıyorum ama ben birazdan başka biri olmaktan korkuyorum benim elimde değil ben buyum ama içimde başka birileride varmış gibi sizce ben hastamıyım gerçekten çok korkuyorum... birde en son şunu yaşadım biri benim defterime bişeyler yazmış herkese sordum kimse yazmamış yemin ettiler inanmadım sanki insanlar benimle dalga geçiyor beni çıldırtmaya çalışıyorlar. eğer o ilaçları içersem daha kötü olazmıyım ki zaten içtiğimi söylüyorlar ama ben içmiyorum yani içiriyolar bi şekilde bilmiyorum daha kötü olurmuyum

Güncellemeler:
Şizofrensin diyenler var arkadaşlar şizofren olmadığımı doktor kesin bi dille söyledi zaten şizofreniyide araştırdık hiçbir belirtisi yok bende
ŞİZOFRENSİN DİYENLER VAR ŞİZOFREN DEĞİLSİN DEDİ DOKTOR KESİN Bİ DİLLE HATTA ARAŞTIRDI BAYAA Bİ SEANS YAPTI ZATEN BİZDE ARAŞTIRDIK ŞİZOFRENİ BELİRTİSİ YOK BENDE SİZDE Bİ ARAŞTIRIN YAZDIKLARIMLA ALAKASI YOK EN UFAK ŞEYE ŞİZOFRENİ TEŞHİSİ KOYMAYIN.
EN UFAK ŞEYE ŞİZOFRENİ TEŞHİSİ KOYMAYIN KAÇ YILLIK TIPCIDAN İYİMİ BİLİCEKSİNİZ 3 AY SEANS YAPTI ŞİZOFREN DEĞİLSİN DEDİ SİZ 2 YAZDIĞIM ŞEYLE ŞİZOFRENLİK TEŞHİSİ KOYDUNUZ ÇOKLU KİŞİLİK BOZUKLUĞU DENDİ

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• sadece başlığı okuyarak söylyrm böyle hissetmene neden olcak bi toplumda yaşıyrz

insanın kendisi olması çok zor. baskı-ayıp-günahtan geçtim insan farklı bakışlardan çekiniyor artık. her duruma uyacak bi kişilik geliştriyrz ve 'gerçek ben' olmaktan çıkıyrz. kendi yalanlarına inanmak gibi bi şey olabilir

ya da çok mu fight club izledin ;)

0|0
    0|0
    • İşte bazen yapmak istediğim şeyleri yapamadığım için diğer kişiliğim bunları yapıyor aslında onun yaptığı biçok şey benim yapmaktan çekindiğim şeyler.

Erkekler Ne Diyor 4

• Geçmiş olsun. Bence ilaçlarını içmelisin. Daha kötü olmazsın, daha kötü olursan doktorun zaten o ilaçları değiştirir.

0|0
    0|0
  • şizofren olsanda olmasanda sen normal değilsin :)

emin olmak istiyorsanda yaşadığın bölgeyi değştir ili değiştir yine aynı şeyleri yaşıyorsan anormal olduğunu kabul et derim :)

0|0
    0|0
  • Şizofrensin . bı an once doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
    • Doktor kesinlikle şizofren değilsin dedi annemde sordu onu şizofreni daha başka onuda araştırdım.

• ÇOKLU KİŞİLİK BOZUKLUĞU TÜRKİYEDE ÇOK AZ RASTLANAN Bİ HASTALIKMIŞ BUDA BANA DENK GELDİ YENİ DEĞİL YANİ

• sana denk gelmez psikolojik problemler sonucu .

• iki yüzlü olabilirsin.yad akıl sağlığını kaybetmene ramak kalmış

0|0
    0|0
    • güncellemlerin dahi şizofren belirtisi

• hiçbir psikolog hasta birine iki yüzlüsün demez ve onunla konusmadan tanımadan teşhis koymaz ve en önemlisi haddini aşma demez çünkü ben eğer haddimi aşarsam seni baltayla bi güzel doğrar kafanıda kanalizasyon çukuruna atarım aşmış halimi bilmiyosun

• owwwwwwwwwww owwwwwwwww way anasını.allah yardımcın olsun

Kızlar Ne Diyor 7

• kişilik bozukluğu var kafayı yemede ilerliyorsun

1|0
    0|0
    • Sonunda doğru teşhisi koyan biri +1 sorunun içindeki cevabı anlamışsın bu arada kafayı yediğimin bende farkındayım sorunda bu ya :)) ama şizofrensin demediğin için + yı hakettin

• mersi canım iyi cevapta secebilrisin izin verdim cok düşünceden oluyor hayal gücünü yüksek buldum ben :)

• Belki uyırgezer gibi bir şey olabilir. Kalkıp gezip konuşup sonra ne yaptığını hatırlamayan insanlar var.

0|0
    0|0
  • Bana bir mesaj atarsan seninle konuşmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • doktorunu dinle sadece burda kimse sana bişe söliyemez ilaçlarını da iç tabikide allah yardımıcn olsun zor gerçekten

0|0
    0|0
  • Lütfen bana ulaş, seninle konuşmak istiyorum

0|0
    0|0
  • bence sen şizofrensin.

0|0
    0|0
  • O zaman imanı güçlü bir hocaya git derim ben.Dediğin gibi 3 harfliler de olabilir.

0|0
    0|0
    • Okuttum kendimi şizofren olmadığı kesin ya o ya o bilmiyorum

• zaten şizofrenlik böle bişe değildir

Yükleniyor...