Bakımlı kadın diyince akla gelen nedir?

erkekler hep der "bakımlı kadın isterim" diye...peki bakımlı kadından kastınız nedir?mesele makyajlı olan mı bakımlıdır ya da iyi giyinen kadın mı bakımlıdır?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi adıma konuşuyorum.

Bakımlı derken ;

Daha iyi giyinen,lüks giyinen değil !

Temiz giyinen ( belki durumu iyi değildir,ama giydiği elbise ne olursa olsun temiz olmalı , kıyafet ha ucuz ha pahalı önemli olan içindeki )

Makyaj !

Makyaj bakım değildir ki ? makyaj sadece görsellik katar insana , kimisi abartılı makyaj yapar ve erkeklerin hoşlandığını sanar halbuki tam tersi hiçbir erkek abartılı makyajı sevmez hatta %80 i doğal olan kadınları severler.Bu bir gerçektir.Aşırı makyajla 'fondöten' sürüpte yüzü pürüzsüz yapan kızlar ''erkekler''onlara bakınca cok güzel olduklarını sanarlar ama bir sorsun bakan erkeğe neden bakıyorsun diye ? '' eminim bakan içinden , şuna bak makyajı dökmüş üstüne vs vs diyordur,yada seks için arszuluyordur.Yada vs vs''

Günlük yada haftalık enaz 2-3 defa banyo yapmalı , parfüm sıkacak durumda olmasa bile deodorant sıkmalı.Elleri temiz olmalı.Saçları güzel kokmalı dişlerini fırçalamalı vs vs.

Bakm budur :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• herkesin tonlarca parası olmayabilir bir sürü elbise ayakkabı v.s almak için ama bakımlı olmak bence temiz olmaktır gerisi tras

1|0
    0|0
  • Temiz hijyenik, iyi yemek yapan orantılı bir hatun dur.

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim bakımlı ama makyaj yapmaz mesela bakım bana göre temizliktir elleri tırnakları ne biliyim ağda gibi şeyler makyajda buna girebilir tabi ama makyaj daha çok dış cephe kaplaması gibi geliyo bana ya

0|0
    0|0
  • öncelikle temiz olması gerekir böyle adamın yanından geçerken mis kokulu her gün özenle saç bakımı yapan ellerini yüzü pürüzsüz kremli giyimine dikkat eden her giydiğini kendine yakıştıran kıyafetlerin birbirine uyumuyla alakalı olan ee tabi bide güzel bir yüzü ve düzgün bir fiziği varsa bu kadın bir erkek için çıldırtıcıdır

0|0
    0|0
  • Bakimli kadin giyinmeyi bilen, temizligine onem veren, saci basi makyaji vucudu her zaman ozenle hazirlanmis, oturup kalkmayi bilen, evi, arabasi, tirnaklari temiz olan kadinidr. Bana gore

0|0
    0|0
  • bulunduğu ortama göre uygun giyinen ve en dikkat ettiğim kısım saçlarının şakaklarından dışarı çıkmamış olması...

0|0
    0|0
  • kasıt makyaj deıl...olacaksa da cok az bır makyaj olabılır ama hepsı o kadar...

tum vucudunu ve benliğini kendi zevkiyle bezeyebılmesıdır...

gıyımıne , durusuna ve tarzına ve en onemlısı ruhuna yansıtabılen her kadın bakımlıdır...

0|0
    0|0
  • kili tuyu olmayan, saci cildi temiz, mis gibi kokan kadin. makyaj o bu sart degil.

1|0
    0|0
  • kılsız, kokusuz, giyinmesini bilen, sade makyajlı, az parfüm sıkmasını becerebilen bayandır

0|0
    0|0
  • Bıyıksız Temiz tırnakları kısa saçı parlak temiz tersiz pak opak :)

0|0
    0|0
  • kendine yakısanı giyen asırı makyaj olmayan olan biri gelır aklıma

0|0
    0|0
  • tırnaklarını kessin kıllı olmasın yeter. Palyaço iztemezük.

0|0
    0|0
  • ayakları we elleri bakımlı olan...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkekler ne kastediyorlar bilmiyorum ama sadece makyaj yapıp giyinmek bakım değildir.

Yüz ve beden hijyenine dikkat etmek, temiz olmak lazım. Cildi ölü deriden arındırmak temiz görünmesini sağlamak, dağınık olmamak lazım. Bunlar yapılmıyorsa ne makyaj yaparsan yap, ne giyersen giy olmaz..

0|0
    0|0
  • kuaförden cıkmayan bir kız istiyorlar :D

1|0
    0|0
  • Bakım diyorlar bazı kızlarda ters anlıyor. Bir ton makyaj yapıyorlar falan. Bakımlı olmak temiz olmak demek bence. Ha birde gerçekten bir kıza bıyık yakışmıyor mümkünse aldırsınlar bıyıkları kız olduğum halde söylüyorum bazı arkadaşlarım erkek gibi uzatıyor sonra aldırıyor mübarek ama ben ipi elime alıyorum temizliyorum onları. İnsanlık ölmedi ya :D:D:D

0|0
    0|0
  • Bakımlı kadın ağdasını gününde yaptıran ,eli yüzü temiz

tenine dokununca yumuşacık, saçları düzgün kesimli,giydiklerini kendine

yakıştıran temiz kadın demek bence.Makyajı gözünde çapakla yapıp kendini bakımlı

sananları kastedmiyorlardır elbet.

0|1
    0|0
  • kırmızı ojeli sarışın beyaz tenli babydoll giymiş bir kadın geldi gözümün önüne :D bakımlı kızdan kasıtları bu herhalde

0|0
    0|0
  • Temiz, giyinmesine bilen, makyaj yapan.

0|0
    0|0
  • temiz ve düzenli

0|0
    0|0
Yükleniyor...