Spor Camiasının unutulmayan gaflarını hatırlayanınız var m? Varsa en komiği hangisi? :)

Arkadaslar spor Camiasının unutulmayan gaflarını hatırlayanınız var m ? :) Varsa en komiği hangisi :)

Aklınıza gelen varsa sizlerde yazın :)

Beni en güldüren :

Ömer Çavuşoğlu: "Fatih Terim arkasını boş bırakmasın, doldururlar!

:)))))))

• Turgay Şeren: "Ahmet sen sapıtma, sapıtmaa Ahmet! Ben Galatasaray'da kaptanken, sen ananın kucağında duruyodun Ahmet!" (Telegol)
    0% (0)20% (2)12% (2)Oy Ver
  • Ertem Şener: "Rüştü, öpüyorum seni Rüştü, ellerinden öpüyorum, hatta heryerinden öpüyorum Rüştü..."
    67% (4)80% (8)75% (12)Oy Ver
  • Erman Toroğlu: "Bu pozisyon, pozisyon icabi bir pozisyon"
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ümit Karan: "Ben futbolcu olmasaydım erkek olurdum"
    17% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Ahmet Çakar: "Beyler üçünüze birden teessüf ederim. Beni, çok birden, sinirlerimi kaldırdınız.
    16% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Şansal Büyüka "Okşa okşa okşa okşa... Ha ha Erman Hocam şarkısı da var onun di mi? Ha ha ha ha..."

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• link

gaf budur, en büyüğü :D

1|0
    0|0
  • "Rooney'i abartmayın, medya pohpohluyor, çok fazla çekinilecek bir oyuncu değil" (Ziya Şengül)

Rooney gelir ve hat-trick yapar. (28 Eylül 2004) :))))

1|0
    0|0
  • Top tac çizgisinin üzerinden çevrilirken orta hakem tac veriyor ama yan hakem kulaklık ile : hocam hocam çizgiyi geçmedi.

Orta hakem: olurmu ya mavili oyuncu beyazlının arkasından geçirdi ya.

1|0
    0|0
  • ahmet çakar bikini giyerim demiş ti

3|0
    0|0
  • Rüştüyü baya bi öpmüşlerdi :P

1|0
    0|0
  • radyoda galatasaray maçı dinliyordum.adam hasan topla buluştu dedi sonra pardon sevgili dinleyiciler hasan beni andı hakan şükür de top demesin mi.lan dallama sen kimsin hasan pozisyon esnasında sni ansın :)

1|0
    0|0
  • gökmen özdenak :D telegol yorumcusu :D eleştiri esnasında az kalsın ortalığı yıkıyordu aynen şöyle a... k...der gıbı yaparken :D:D:D manevra yaptı az cok paçayı yırttı :D

1|0
    0|0
  • erman toroğlu gs maçı sonrası yeni evlenen ümit karana güzel oynadıgı gol attıgı mac sonrasında röportaj sırasında :D:D birazda geceye saklasaydın kendinii :D geceye bişi bırakmadın :D

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ahmet Çakar "Ben gerizekalı dediysen gerizekalı demek istemedim, zeka geriliği var demek istedim.":D

1|0
    0|0
  • Ertem Şener: "Rüştü, öpüyorum seni Rüştü, ellerinden öpüyorum, hatta heryerinden öpüyorum Rüştü..."

1|0
    0|0
  • Manchester maçındai Ertem şenerin sözleri unutulmaz:)

1|0
    0|0

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

1|0
    0|0
  • link ilk hatırladığım buoldu:)

1|0
    0|0
  • Ahmet Çakar: "Beyler üçünüze birden teessüf ederim. Beni, çok birden, sinirlerimi kaldırdınız.

1|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...