Bayern Munchen vs. Chelsea. Şampiyonlar ligi finalinde kimi destekliyorsunuz?

Tahmininizi sormuyorum sadece gönlünüzden hangi takımın avrupa şampiyonu olmasının geçtiğini merak ettim.Bayern Munchen mi Chelsea mi ?Ben Chelsea'yi istiyorum ama Munchen bir adım önde gibi zira hem futbolcu kalitesi daha önde hem de Chelsea'de Barcelona maçında kırmızı kart gören defansın bel kemiği terry ve cezalı duruma düşen meireless oynayamayacak ama gönlüm chelsea'den yana

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Barcamın elenmesine hala uzuluyorum madrıd adına hala şaşkınım ama alıcaksa Chelsea alsın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• her iki takım içinde tarafım yok ancak bii futbol sever olarak düşüncem bayernn bir adım önde malum final almanyada ve üstelik allianez arenada !

0|1
    0|0
    • haklısın evet barca'yı da 10 kişi kalmalarının da etkisiyle yaptıkları katı savunmayla elediler zaten burada öyle bi savunma yapmalarını beklemiyorum.iş kora kora kalırsa da bayern'in oyuncuları hücum anlamında daha yetenekli bana göre

• madridimin trajik elenmesinden sonra gönlüm chelseadan yana mourinho zamanında severdim ve o zamanlar barcelona chelsea maçları dönüm olurdu almanları hiç sevmem kadroları iyi olabilir ama diğeri de bir ingiliz devi bence kolay bir maç olmayacak her iki takımın da cezalı oyuncuları var iki takımın da şansları eşit umarım chelsea alır ve abramoviç muradına erer.

0|0
    0|0
    • haklısın aslında abramoviç bu kadar para döktü bir şampiyonlar ligi kupası hakkıdır :))))

• he ya zavallı chelsea hep barca karşısında 10 kişi mücadele etmek zorunda kaldı zaten ne hikmetse bu şampiyonlar ligi maçlarında barca'yı biraz tehlikeye sokan takım oldu mu kırmızı kartlar penaltılar geliyor.kaynak:arsenal,milan,chelsea,real madrid şl maçları

• barçanın o karaktersiz taraftarı ve karaktersiz bazı futbolcuları yüzünden böyle oluyor bknz.busquets,danı alves vsvs bölücü katalanlar işte.

• bayern münih. almanlarla 1.dünya savaşında beraberdik. az şey değil. üstelik hitler bize saldırmadı bu da önemli.

0|0
    0|0
  • chelsea almalı alır da cok katı defans yapıyor alan savunması muthıs hosuma gitti...oıyun anlayısıma benzıyor yanii.:D

0|0
    0|0
  • bayern

0|0
    0|0
  • madridin kaybetmesine yikildim resmen ama yenecekse chelsea yensin artik

0|0
    0|0
  • ps de oynarken chelsea yı munıh ten cok oynadım..

chelsea, abram bı kupa gorsun ölmeden

0|0
    0|0
  • ingilizleri..

0|0
    0|0
  • chelsea alsın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...