Yarın ne giysem?

arkadaşlar ( özellikle kız arkadaşlar ) yarın yine sıradan bi gün okula gitcem fakat bilmiyorum neden ama yarın daha şık giyinmek istiyorum:) baya uzun boylu esmer biriyim yani koyu renk sevmiorum ondan dedim..fikirlerinzi alabilirmiyim?

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• sana herşey yakışır:(

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim utandırdın :)

• @korjan bu bi şarkı sözü değilmiydi :D

• taşın altına beraber koyduk elimizi beraber verdik hatırla ilk sözlerimizii.. sonu olmayan yolda yürümüşüz meğer olsun doğru yolda beklemektense yanlıs yonden yurumek daha mantıklıdır :D lan ne oldu bana gece gece edebiyata bağladım :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Kot pantolon uzerine begendin renkte tshtr uzerine ceket.. spor ceket ama.. Hem spor gorunursun hem şık...

0|0
    0|0
  • içinde en iyi hissettiğin kıyafetini giy

0|0
    0|0
  • hayırdır hoşlandığın biri mi var güzel giyinmek istiyorsun :-))) üstüne beyaz tsört giy sana yakışır yani altına kot pantolon olabilir ama tabi ki senin kararın yani ;-)

0|0
    0|0
    • yani tam olarak hoşlandığım biri yok da her an olabilir hazırlıklı olmak lazım yani o bakımdan :) ama beyaz tsört kot ikilisni dün giymiştm daha :(

• çizgili gömlek yok mu herhangi öyle gibi birsey biraz tarz yapabilirsin kendini yani , yalnız erkek arkadasımda kosovalı -.-

• yok tarzım zaten de :p :D ooo hemşeriymişz enişteye selam :)

• açık gri veya beyaz bır tsört altına kot pantolon bırde beyaz spor ayakkabı gıy ;)

0|0
    0|0
  • bende gelcem ya canım sıkılıo :D

0|0
    0|0
    • gel gel hoşgeldin ama fikirlerinle gel boş gelme :D

• doğru haklısn:D ersn_alaca@hotmail.com eklermisin?

• tamam ekledm

Erkekler Ne Diyor 4

• dar bi kot giy ama çok dar olmasın rap boys gibi bol giyme.. üstüne açık renkli bi t-shirt alta spor ayakkabı altında bugatti veyron güzel sonuncu bıraz abartı oldu ama bunları gıyebılrsn :D

0|0
    0|0
    • bugatti yerine hyundai olmazmı :D hadi be bu seferlik olsun :D

• yani verilmez tabi :) yalnız hyundai getz değil i20 :)

• farketmez aklıma getz geldi :D tucson da olabilirdi..

• Gören de mağaza da yaşıyon sanacak. Elinde ne varsa iyi bi kombinasyon oluştur giy git kardeşim kıyafetlerin birbiriyle uyumlu olsun ayakkabın çorabın dahil. Ten rengine göre kıyafet seçilmez.

0|0
    0|0
    • hocam kızma yaa :)

• Kızmadım ama garip geldi doğrusu soru. Giydiğin kıyafetlerin renkleri birbiriyle uyumlu olsun ayakkabının rengiyle de aynı rengi yakala siyah ve beyazı renk olarak görme ayarla bi kombinasyon.

• Okul Formanı Giy..en iyisi...

0|0
    0|0
  • esmersen sarı t shirt giy

0|0
    0|0
Yükleniyor...