Hangi futbolcu daha iyi? Buyrun içeriye!

maradona messi pele buyrun cevaplar... messi en iyisi dıyorum ben ?

• Maradona
    11% (1)38% (3)24% (4)Oy Ver
  • Messi
    56% (5)62% (5)59% (10)Oy Ver
  • Pele
    33% (3)0% (0)17% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 14

• maradona napoliyi ozamna kadr şampiyonluğu olmayan bir takımı tek başına şampiyon yapmış bir oyuncu ve pele den üstün görüyrm pele sadece brezilyada top koştrdu avrupa karnesi olmayan br oyuncu messi ise takım oyunu iyi oynayan yönlendrn ender futbocullardn o yüzden hepsnn ayrı tip yönleri var benim gözmde !

0|1
    0|0
  • messiii..

0|1
    0|0
  • Dünya futboluna gelmiş geçmiş en iyi futbolcu tartışmasız Pele dir. Messi bu listede olmamalıydı çünkü bi futbolcuyu Pele Maradona gibi isimlerine arasına almak için Dünya Kupası kaldırması gerekir bana göre

0|1
    0|1
  • inadına CR7.

0|1
    0|1
  • Messi diyenlerin Maradona'yı izlemedikleri, neler yaptığını bilmedikleri çok belli. Messi'nin milli takımda hiç bir başarısı yok, ama Maradona tek başına Arjantin'i şampiyon yaptı, tek başına Napoli'yi şampiyon yaptı. Maradona rakipleri ipe dizer gibi geçerdi, Messi Chelsea'yi göbekten bir kez olsun delemedi, üstüne üstlük penaltı da kaçırdı. 10 tane Messi'yi toplasan 1 tane Maradona ancak eder. Pele'yi bilmiyorum, pekte izlemedim, o nedenle yorum yapmıyorum.

0|0
    0|0
    • o maradona bu chelsea defansını gecerdi dıyebılıyor musun ya da bu messi o eskı defansları napardı sence ?

• Ronaldinho akar dostum :D

0|1
    0|0
  • maradona

0|1
    0|0
  • Bu yaşına rağmen bu başarıya ulaşmışsa Messi diyorum.

0|2
    0|0
  • Tabiki de Pele.

0|1
    0|0
  • Belladonna. Pardon, A dicektim.

0|1
    0|0
  • cr7 tek geçerim

0|1
    0|1
  • Messi