Sporcuların dondurma yemesi yasak mı?

arkadaşlar sporcular şeker ve tuz yemez ama hani yazları felan hiç 1-2 defa kaçamak yapıp dondurmadamı yemezler.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dondurma çok sağlıklı bir besindir,her gün yenmemeli ama haftada 2-3 kere yenebilir.Ama akşam yememelisin :)

Bu yazdıklarım her dondurma için geçerli değil tabi,bazı dondurmalar kalori yuvası olduğundan :)

Algidanın frutttaresi var,onu yiyorum,12 gr şeker var içinde ,gün içinde yakılabilecek türden :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Elbette hayır.. Dondurma zarar vermez ama herseyın fazlası her zaman zarardır..

0|0
    0|0
  • yoo sporcuyum her sabah yaz kıs dondurma yıyorum.bısey oldugu yok sekerımde var tuzla aram yok.6 yıldır bısey olmadıysa 6 yıl daha bısey olmaz:)

0|0
    1|0
    • ya senin suratta elmacık kemikler çok mu belli şeker ve tuz oranını düşürdüğünde yüzün öyle oluyo diye biliyorum ondan sordum

• maşallah helal olsun valla ne diyim senin boy kaç plates boyunu uzattımı yapmaya başladığında bu yana

• plates sadece sıkılaştırıyor ya ne boy uzatması:)boyum voleyboldan ve genetık olarak uzun 1.79

• Her şeyin fazlası zarar dozunda yersen hiç bir zararı olmaz bence.. hem dondurma candır :))

0|0
    0|0
  • Aa yasak mıymış ki? Bence yerler arada. Ayrıca şekersiz dondurmalar da var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• O kadar da değil ama protein ağırlıklı besleniceksin, fazla yağlı yemiyceksin.Ben şahsen dondurma yiyorum ayda 1-2 kez.

0|0
    0|0
  • yerler niye yemesinler ki

0|0
    0|0
    • şekerli tuzlu şeylerden uzak durdukları için ondan sordum yerlermi diye

• bildiğim kadarıyla yiyorlar.

• dondurmayı nadır tuket kılo yapar yag var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...