Barça'nın elenmesine üzülen oldu mu?

Dün neredeyse Chelsea'ye karşı tek kale oynayan Barcelona'nın elenmesine üzülen oldu mu? Peki ya iİçerde tuttuğu

asıl takımı elenmiş gibi üzülen oldu mu?

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Barca fan ı oldugum ıcın uzuldum elbette..

0|1
    0|1
  • Ben sevindim Real Madrit tuıtuyorum kupayı almamız kolaylaştı :) Mourinho efsane olacak 3 ayrı takımla 3 şampiyonlar ligi şampiyonluğu .

Ben aslında elenmesine sevinme nedenim bu sene boylarının ölçüsünü almaları.

0|0
    0|0
    • Şu Mourinho'da ne buluyorsunuz Allahaşkına, İnter'in Ş.Ligi kupasını aldığı final maçını hatırlayın. Ne kadar sıkıcı oynatmıştı takımını. :(

• Ben üzüldüm

0|1
    0|0
  • Ah messi ah.

0|1
    0|1
  • kuzenin üzülmüştür kesin daha 2gün önce barcelonaya olan sevgisini anlatıyordu

0|0
    0|0
  • üzülmedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Tavan yapmış 2 takım karşılaştı. Chelsea Barça farketmezdi ama Barçanın havası azıcık indi.

Ama bayernin final oynamasını istiyorum

0|1
    1|0
    • Ben de Bayern'in Final'e kalmasını isterim. Yoksa Morinho ve onun izinden giden Chelsea finali sıkıcı olur diye düşünüyorm. Onlarınki "Gol yeme, maç çirkinleşirse çirkinleşsin felsefesi."

• artk şampiyonlar liginde yenilik zamanı gelmişti hep barça united gibi takımlar sıkmıştı o yüzden barçanın elenmsne üzülmedim şimdi chealse bayern maçı olursa tadından yenmez bakalım nolucak :)

0|2
    0|0
  • ben sevindim açık ve net

0|1
    1|0
  • Futbolun adaleti yok

aynı şey Gs - Fb maçındada oldu Gs tek kale oynadı fakat sonuç aleyhine oldu

soruna gelicek olursak pekte üzülmedim

0|1
    0|0
    • Aynen katılıyorum. İki gün arayla benzer maçlar izledik.

• bölücü katalanlara üzülmem.

0|1
    1|0
  • evet Güntekin Onay çok üzüldü hatta şu an hala üzüntüden yorgan döşek yatıyor bile olabilir.

0|1
    0|0
    • Onun Barçalı olduğunu biliyordum. Dün sesinden çok üzgün olduğu belliydi gerçekten.

• Üzülmek mi? Bi' tekme de benim atasım geldi.

0|1
    2|0
  • sevindim

0|0
    0|0
  • yok yaa fazla şımarmışlardı iyi oldu.

0|0
    0|0
  • real madrid gecmısıyle barcaya supurtur ortalıgı...turkıyede galatasaray neyse ıspanyada real madrid...uzulmedım ama kahkaha da atmadım...

0|0
    0|0
  • Üzülmek üzülmedim ama şu bir gerçek ki Dünya'nın en iyi takımı Barcelonadır.

1|0
    0|0
  • Barça'yı sevmem :)

0|0
    0|0
  • sevinenler listesine ilk 10 dan girerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...