Okuldaki hocamın tuhaf davranışlarını anlayamıyorum...

merhaba sorunumdan daha öncede bahsetmiştim.Okuldaki bi hocamız var 36 yaşnda evli falan çocuğu yok. kendini beğenmiş böyle patavatsız, yernde duramayan, çok konuşan biri..

neyse biras tuhaf davranışları var bna karşı mesela olaylardan bikaçından bahsedim.

geçen gün koridordan geçiodum ama tenhaydı koridor tam merdivenlerden incektm bu hocayla karşılaştım. bni görünce durdu baktı böyle döndü bana doğru.ben durdum bi an hani selam vericektim. adam böyle bana doğru bikaç adım attı. bn tekrar yürümeye başladım.durdu o. ben biradım snra durunca böyle hızlı adımlarla yanıma geldi. böyle dibimde resmen ya.durmuş hiç yüzüme bile bakmıo böyle yere bakıo.konuşmuoda. eliyle tuhaf bi hareket yaptı.böyle gel gel dermiş gibi.ne bilim. elimdeki kitabı verdim.böyle açtı benim el yazımla yazdığm bi not vardı ama derslerle ilgilydi falan onu okudu böyle dikkatlice.snra sinirli bi şekilde kitabı ve gitti yani. mesela derste öylece durup durup bakıo uzun uzun. neden olduğunu bilmiorum. arkadaşlarımda şahit çoğu şeye.

koridor bahçe nerde olursak olalım arkilerle sırf bana bakıo. mesela merdivenlerden inioruz.böyle bi baktım bide kalabalık yani. adam durmuş ordan izlio beni neden olduğunu bilmiorum. inanınki sinirlerim bozuldu özelliklede gözlerini kırpmadan bakıo böyle kaçırmadan yanımdakilere bile bakmıo böyle tuhaf yani.

lütfen sonuna kadar okuyup yorumlayın. detaylıca bu konuda konuşmak isteyenler mesaj atsın lütfen...

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sana en son git bak demiştim sanki. nedne baktıgını sor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kendimden biliyorum birine karşı bi oyun veya birşeyler planlıyorsam onu sezer zayıf noktasını ararım.

Sen ailene falan bildir bu olayı yada adama direk git sor amacın ne senin diye.

1|0
    0|0
  • sakın hocayla muhatap olma

aileni tanımıyorum ama en azından annenle bu konuyu konuş.

yanlış olma ihtimali olsa bile anla tki yarın obür gün hoca sana bir iftira atabilir o zaman

inanki çok geç kalırsın..

1|0
    0|0
    • anlatıım ama annem olmaz öyle şey falan dedi az kaldı görme dedi takma tarzında yni.anlatabiliomuym

• gayet iyi anlatıyon.

o zaman bence de kafayı takma en azından onların haberi var

• tabi ya başlarda bn hep olayları anlatıodum bu yazdıklarımdn farklılarıda oldu.hani.mesela derste geldi böyle sırtıma dokundu resmen ya.bişe yapıştırıomuş gibi ama değdi eli yani. bide bakıo snra tuhaf bi yüz ifadesiyle.ne bilm

• topluca gez arkadaşlarının yanından ayrılma sakın o heriften de uzak dur sapık falan olabilir dikkat et kendine -_-

0|0
    0|0
  • "kendini beğenmiş böyle patavatsız, yernde duramayan, çok konuşan biri.." <== bunlar normal de gerisi garip...

0|0
    0|0
  • Tuhaf bence bi açığın mı var acaba hocaya karşı sen kimse bilmiyor derken o hoca bişi mi biliyor senin hakında acaba ?

0|0
    0|0
    • bilemem ki yani?.. yok aslnda yani. mesela bugnde tuhaf şeyler yaptı sırf bana

• Sadece sana karşı o tavırları sergiliyorsa kafasında birşeyler planlıyordur sana karşı.

0|0
    0|0
    • ewt ya adam cidden sırf bana böyle.hatta benden daha güzel bi arkim var yanımda falan gezerken dioki ben adamın gözünün içine bakıorum hani banada bakıcakmı die adam bi sana bakıo böyle gözü bna kaymıo bile dio. ya cidden öyle

• seni istiyor olabilir

0|0
    0|0
  • sadece sana karşımı bu davranışları peki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• öğretmen dıye melek degıl bence sapıklasmıs bu moruk?

1|0
    0|0
  • uzak dur muhabbetini kısa tut derim hoca ayagına tecavüz edenler var ünide arkadaşımın başına geldi

1|0
    0|0
Yükleniyor...