Göbek bölgesi nasıl eritilir?

çok kilolu değilim ama göbek bölgesinde yağ var ve biraz göbek var. Nasıl eritebilirim ?

0|0
2618

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş düşündüğün şeye bak akşam yemeği yeme

çok su iç tuzu şekeri azalt beyaz ekmek yerine tahılllı ekmek ye

ve metabolizmayı hızlandırmak için çok abartmadan sabahları aç karnına badem ye (30 gram kadar fındık ve cevizde olur )

yeşil çay iç ve suyu çok iç ki yağ yakasın yeiş çay yağ yakar tok tutar ama aç karnına ve sıcak içmelisin

akşamları acıkırsan yoğurt ye ve koş yürü spor yap iş yap yani hareket et :)

Asla Tartı kullanma hiçbir tartı sana vucudunda kaç kilo yağ kaç kilo kas kaç kilı kemik var bumnu söylemez moral bozar :) tartıdan uzak dur zayıfladığını kendın anlarsın ayrıca tv yıldızı olmayada çalışma :) ben 2.5 sene yaptım spor bi ara süper vucd oldu sporu kesince hemen eskiye dönüyor hatta ben şanslıyım eskiyi mumla arayanlar bile vardı :))

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 26

• bende normal kiloda biriyim fakat göbek ve bel çevremde yağlanma fazlaydı başta dediler ki bol bol mekik çekmelisin yaptım yapım bakıyorum yağlar duruyor işe yaramıyor. Şunu öğrendim mekik çekmekle yağlar gitmiyor aksıne kaslar kuvvetleniyor asıl yağları eritebilmek için 30-40dk boyunca aerobik,koşu,bisiklet gibi kardiyo egzersiz yapmak gerekiyor bir süre sonra sonuçlar memnun ediyor hemde kondüsyon artıyor sağlık geliyor.

0|0
    0|0
  • aerobik hareketler yap ritimli bir şekilde böylelikle vücudunu ısındırırsın.. daha sonra yer hareketlerine geç.. ilk 20 den başla. mesela 20 bisiklet yaptın 2 gün sonra 25 tane yap yavaş yavaş 50 ye çıkar bir haftada bile hissedebilirsin..

ama unutma vücudu ısındırmadan hiç bir yer hareketi işe yaramaz... sadece mekikle olmaz yani kendini kandırırsın yağların sertleşir ve ilerde eritmen daha da zorlaşır..

0|0
    0|0
  • Mekik çek özellikle sabah aç karnına ve gece yatmadan

0|0
    0|0
  • Mekik

0|1
    0|0
  • eritilemez ben ömrümü harcadım her yer gidiyo göbek gitmiyo

0|1
    0|0
  • mekik yöntemi

0|0
    0|0
  • Mekik çekiceksin bol bol..

0|0
    0|0
  • Ön karın kasların için şınav ve mekik çekmelisin.

0|1
    0|0
  • Yediklerinize dikkat edip, bol bol egzersiz yaparak idealinizdeki ölçüye ulaşabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • bende evde deniyorum fakat göbek yagını eritmes baya zor mekik çekersen bıraktıgın zamn sarkıosun sürekli çekmen gerekio

0|0
    0|0
  • mekik mekik

0|0
    0|0
  • Mekik mekik ve mekik cok işe yarar

0|1
    0|0
  • Ömer seyfettinin diyetini uygulaya bilirsin..

0|0
    0|0
  • plates topu al emin ol hem ucuz hemde çalıştıramayacağın kasın kalmaz ve incelirsin

0|0
    0|0
  • mekik çek

1|0
    0|0
  • Koşu yap

0|1
    0|0
  • şınav çek:)

0|0
    0|0
  • Göbek at..

0|0
    0|0
  • sanirim eni iyi sana ben yardimci olabilim!

0|0
    0|0
  • yağlılardan uzak dur , mekik çek...

zaten en iyi cevap layık olmuş.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 17

• Günde en az 150 mekik..

0|0
    0|0
  • Öncelikle beslenmene dikkat edeceksin.Karın bölgesindeki yağlanma için neler yapılabilir link

0|0
    0|0
  • beyler herkes beni dinlesin 22 yaşına gircem 1.80 82 kiloyum buyasıma kadar göbeknedir bilmem fakat hem futbol ve hem boks ile uğraşıyorum lisansı önerim şudur göbekbandları var onlardan alın atletin üstünden cekin ve ustune tsırt ve onunda ustune yağmurluk giyın 2*20 dk orta tempoda koşun be bunun peşine düzenli cekebileceğiniz tarzda 15*3 mekik cekin ve busetlerde snavıda ekleyin cekebildiniz kadarıyla 3 set yapın ve yapabiliyosanızda boks a gidin vucut sıkılaştırırve direnc artırımıyaparhemde güçlenirsiniz kolaykolay birine vurmassınız kavgadanda uzaklaşırsınız

0|0
    0|0
  • bu bir mitdir.Bölgesel yağ eritme diye bir şey yoktur.Koşu gibi kardiyo çalışmalarıyla terleyerek yağlarından kurtulabilirsin.

Hem pop hem karın bölgesini sıkılaştırmak için bir hareket anlatmaya çalışayım;

sırt üstü uzanın ve bacaklarınızı 1 karış havaya kaldırın.bacaklarınızı gitti yere kadar karnınızı da kendinize çekerek ve bel boşluğunuzu tamamen kapatarak yukarı çıakrtın ve tekrar eski pozisyonunuza gelin.Bu hareketi sağ ve sol çarpraza yapabilirsiniz.Gayet verimli bir harakettir.Mekikten daha çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • biyere otur oklava tarzı bir sopayı omuzlarına al ellerinle ucundan tutacak şekilde tam sağ ve tam sol yap sadece bir tarafa döndüğünde say 400 kere yap günde link

0|0
    0|0
    • harika. Futbol oynarken hocam böyle bişey demişti onu hatırladım :)

• güle güle kullan ne çok hızlı ne çok yavaş yap belli bir tempo tuttur başınıda çok fazla çevirmemeye özen göster bulantı ve baş dönmesi yapar

• öylesine bi deneyim dedim sopasız, 70 tane yaptın bıraktım :) biraz yorucu bi hareket ve de 400 biraz fazla gibi. Ama yapacağım yılmadan yapacağım :) göbek kalmayacak :)

• Aynen arkadaşın dediği gibi cardio çalışmalısın.İnternetten araştırırsan daha kapsamlı bir şeyler bulabilirsin diye tahmin ediyorum.

0|1
    0|0
  • Cardio yapıcaksın cardio demek koşmak ip atlamak yürümek :) cardio yapman şart

0|1
    0|0
  • mekik hareketi,diz çekme hareketi ve tempolu koşu yap kısa zamanda göbeğin erir özellikle mekik çekmeni tavsiye ederim ağrıdıkça yandıkça yağlar eriyecektir :)

0|0
    0|0
  • Sadece mekik çekmek fazla işe yaramaz, kardiyo egzersizi de yapmak lazım.

0|0
    0|0
  • hacı 5 aydır spor salonuna düzenli gidiyorum ama hala tık yok arkadaş banada yardımcı olacak biri var mı:)

0|0
    0|0
  • bol bol su içilir ve kolaya son verilir.

0|0
    0|0
  • Günde 1000 mekik de çeksen o göbek erimez koşucaksın

0|1
    0|0
  • Her gün en az 3*20 adet mekik çekerk eritebilrsn

0|1
    0|0
  • mekik çalış hergün düzenli olarak zamanla erir,bide gece geç saatlerde yemek yiyosan yeme oda çok zararlı

0|0
    0|0
    • yok gece yemek yemiyorum yemek saatim akşam 7.

• teşekkür ederim :)

• mekık cek setler halınde 3 x 25 yap her serı arasında 5 dk dınlenn her haftada artır 25 lerı 35 yap mesela...

0|0
    0|0
  • bir kaç tane mekik hareketi var onları çalışarak eritebilirsin

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...