Bir kızın ya da sevdiğinizin gözlerinin nasıl olmasını isterdiniz?

benim siyaha çok yakın iri gözlü ve kendiliğinden sürmelidir , bu yüzden lisede çok çekmiştim hocalardan ... :) evet sizin seçimleriniz neler bakalım ?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• mavi-gri kocaman gozleri olan sevgilimden gayet memnunum :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Gözlerine hiç bilmem ki, hiç dikkat etmem bile..

Sadece bakışlarındaki anlamdır gözüme çarpan

Aşkla baktıntan sonra, gerisi yalan

1|0
    0|0
  • Vala gören cinsten olsun yeter...Yok öyle Sarı-Mor-Yeşil-Turuncu olmasına gerek yok..zaten artık herbirkişi lens kullanmaya başlamış...Ben de lens takacağım hani şu saydam olanlar var ya, heh işte onlardan.. :-))

0|0
    0|0
  • Ben gözlerin nasıl olması gerektiği üzerine fazla takmıyorum.Yani; bakışları heyecan dolu olsun yeterli.

0|0
    0|0
  • Gözlerinde kendimi görüyüm,her bakışında seni seviyorum desin,baktığında huzuru ve mutluluğu hissedym gerisi önemli değil..Ama kahverengi ve parlak gözler çok hoşuma gider.Bi de tam belli olmayan ela gibi yeşilimsi bi renk. :) :)

0|0
    0|0
  • öncelikle güzel gözlerin var tarifine göre

kadında iri göz olduğu sürece yüzü ile uyumluysa rengi önemli değildir kısık gözlüleri sevmem bende şüphe uyandırırlar :)

0|0
    0|0
  • benim gözler kaverengi ama yeşil gözleri çok severim şahsen,yeşil gözlü sevgilim olsa saatlerce öyle bıkmadan izlerim gözlerini :D

0|0
    0|0
  • bana bakarken bile gözleriyle "seni seviyorum" diyebilen gözlere sahip olmasını isterdim

0|0
    0|0
  • benim yeşil onunkiler de renkli olsa iyi olur.. ama en güzel göz sana bakan gözdür..

0|0
    0|0
  • Aşk dolu baksın yeter benim için.

0|0
    0|0
  • gozlerının rengı onemlı deıl, durusu daha onemlı..gozu dısarıda olmasın yeter:(

0|0
    0|0
  • insanlar anlık güzelliğe önem verir olmuş.

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: YARİMİN Kahverengi gözlü olmasını isterim.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen deminki 50 kg olan 90-60-90 olan 1,63 lük fıstık mısın yoksa , aha bir de gözleri de güzelmiş . İyi reklam yaptın vala ...

0|0
    1|0
  • gözlerinin rengi şekli önemli değil.bana nasıl baktığı önemli

0|1
    0|0
  • Renkli olmasını istemem.

0|0
    0|0
  • Bahtıma ne çıkarsa.

0|0
    0|0
  • very goddd...güle güle kullan..