Gary Medel hakkında ne düşünüyorsunuz?

Beşiktaş gelecek sezon şampiyonlar ligi için iyi bir kadro kurmaya çalışıyor. Transfer listesindeki oyunculardan birisi de Gary Medel. Sağlam bir ön libero 26 yaşında ve lakabı "Pitbull" .. Sözleşmesi 2017 yılında bitiyor, bonservis bedeli 10 m euro civarında fakat takımı Cardiff City küme düştüğü için bonservis bedeli sorun olmayacaktır. Sizce nasıl bir oyuncu? Bu transfer gerçekleşir mi?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Lige bir pitbull yeter :) iyi bir oyuncu ama psikopat biraz :) 2 macta 1 kırmızı yer ama besiktasa böyle bir oyuncu lazm bence :)

0|1
    0|0
    • aynen bencede beşiktaşa hareketli agresif oyuncu gerekiyor :) ama bu adam Türkiyede olay çıkartır :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Gerçekleşmesi zor olmaz bence ama Jermaine Jones'ten memnun olmayanlar var gibi görünüyor buradan.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çArşı Pitbulla karşı

0|0
    0|1
  • 10 Milyon çok.

0|0
    0|1
  • çok kaliteli futbolcu

0|1
    0|0
  • bence gereksiz bir transfer olur ön libero veya stoper oynuyor Beşiktaş ın daha çok fernandesin yerini doldurması ve gelecek sezon gitme ihtimali bulunan almeida nın yerine transfer yapması gerek

0|0
    0|2
  • oyuncuyu bilmiyorum ama lakabı pitbulsa yaramaz uzak dursunlar

0|0
    0|1
  • Karakteri Melo gibi olmasında lakabı veya lakabının benzerliği beni ilgilendirmiyor. Hayır karakteri Melo gibi ise üzerinde Beşiktaş forması olduğu için Melo'nun sezon içinde hak edip kırmızı görmediği pozisyonların aynısında kırmızı görür Mendel.

0|0
    0|0
  • Tanımıyorum kendisini

0|0
    0|0
  • Buda agresif bir maçında izlemiştim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...