Vücutlu erkeğin bir bayanda etkisi nasıl olur? :)?

Kaslı vücudun kadın uzerındekı cazibesi nasıl olur

Güncellemeler:
Görüşlerinizi bekliyorum :)

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Aşırı kas kızlara itici gelir. Aşırı değil ve aynı zamanda boyun uzunsa seksi görünürsün. Ayrıca ben erkeklerin kollarına çok dikkat ederim mesela, çok çekici gelir.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yani illaki dikkat çeker ama böyle kocaman kabasakal görünümündeki erkeklerde itici olur yahu ne çok cılız olacak nede çok kocaman 2sinin ortası ideal !! :)

0|0
    0|0
  • şöyle söylemek lazım. fit bir vucut estetik bir olgu oldugundan herkesin hoşuna gider. ama bir erkeğin kızı arzuladıgı gibi bir kız sadece fiziği yuzunden erkeği arzulamaz diye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • çok abartılı olmamlı bence ya oranında olmalı herseyi bir erkegin oyle delı gibi vucud calısan erkekler var cok asırı bizzat ben sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • bence etkisi var ben çekici buluyoroum. ama kaba sakal gibi olmamalı aşırı olmamalı :)

0|0
    0|0
  • kaslı bir erkek cılıza göre beni daha çok etkiler ama fazlası da iğrenç duruyo yahu.senin fotoğraftakini fazla buldum açıkçası

0|0
    0|0
  • Bende bir etkisi olmaz

0|0
    0|0
  • fotoğrafına baktım zaten hastaydım olanım kötü oldu * midem bulandı dur bir kusym gelym...:Q

0|0
    0|0
    • FOTOYU DEĞİŞTİRDİN AMA yine olmadı abi resme bile yakışmıyon ha ebemin öküzü vardı arka bacaklarıda aha senin kollar gibiydi:)

• Sen ne anlarsın vücuttan oturduğun yerden konuşacağına yapılan emeğe saygı duy !

• buna verdiğin emeği alıpta uzaya çıksaydın ya o zaman boynum kılcan ince saygım sonsuz olurdu abisi:D

• Beyin yoksa bos durur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• büyük etki yaratırsın

0|0
    0|0
  • emre yüzümüzün karasısın biliyon dimi :D

1|0
    0|0
  • Senin vücut kastan çok mutasyona uğramış gibi duruyo one la nerde yaptın onu sen -.-

0|0
    0|0
  • steroid mi vurdun nedir o :D

0|0
    0|0
  • Uzun boylu deilim ama yapacam statham gibi bir vucut inat ettim
    Sigarayıda bırakacam yarından itibaren
    Hayatımı kızlara ve sekse adıyorum

0|0
    0|0
  • iyi etki yapar

0|0