Bilen var mı göğüslerim için yardım?

Arkadaslar spora basliyicam ama goguslerim erimez dimi zaten cook buyuk degiller ama biraz sarkiklar ama ben kuculmesinden korkuyorum ama sirtim boynum vok yahli oralari sikilastirmaliyim

Güncellemeler:
Arkadaslar plates yapicam ona gore yazin:))

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• gogusun erıme gıbı bır olayı yok merak etme

1|0
    0|0
    • Bailari erir diyo

• 5 yıldır spor antrenoruyum kac kısı bunları sordu hatırlamıcagım kadar cok artı cokta fın yardım edıyorum ısıne gelırse

• Haha tamam sagol:))

Erkekler Ne Diyor 20

• Merhaba
    Profesyonel biri tarafından hazırlanmış kaliteli bir diyet ve egzersiz programı uygularsanız meme dokunuz küçülmez. Hatta, iyi tasarlanmış bir antrenman programı ile göğüs kaslarınızı büyüteceğiniz için meme dokunuzu öne iterek bir miktar büyük gözükmesini sağlar.

Profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz
    SAYGILAR

1|0
    0|0
  • Erimez, merak etme.

0|0
    0|0
    • Ama once ve sonra resimlerine bakiyorum internette onlarinki erimis

• Bak bayan sporculara hepsinin küçük. Kiminin belli olmuyor bile.
    Ama hafif spor yapcaksan çok yüklenmeyeceksen sporcular gibi fazla birşey olmaz gibime geliyor.

i.milliyet.com.tr/.../fft99_mf2397893.Jpeg

0|0
    0|0
  • görmek lazım bişi diyemeyiz

0|0
    1|0
  • Kuculmesinin sporla ne alakası var asil kuculurse sevinmen lazim

0|0
    0|0
  • Bence bu konuyu birebir doktor ile görüş daha mantıklı olur. Bayan bir doktorla daha rahat konuşabilirsin o yüzden önceliğin bayan olsun.

0|0
    0|0
  • ik basta spor sutyeni almanı onerırım. spor srasında sarkmalarınonune gecersin. kilo kaybıı dolayısı ile gogus kuculmesi mumkundur ama aşırı bir kuculme gorunmez.. eger cok fazla kılo kaybetmeyeceksen

0|0
    0|0
  • dikleştir ve yanlardan sıkıştır..erimesi önemli değil.eskisinden daha iyi durur. tabi mesele duruşsa :)

0|0
    0|0
  • korkma o kadar çok çok bunun ki kadar bişey olur https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10152475_1408090632791712_1275444573_n.jpg :P :D

0|0
    1|0
  • Kendine Testosteron basmayı düşünmüyorsan göğüslerinle ilgili bir küçülme olmaz merak etme.

0|0
    0|0
  • bench press çalışma

0|0
    0|0
  • nedir bu göğüslerin sizden çektiği, bırakın o garipleri kendi haline kıyamam ben onlara :((

0|1
    0|0
  • yağı çeker alı ondan merak etme :)

0|0
    0|0
  • spor iyidir

0|0
    0|0
  • Erimez rahat ol , daha da dik olur ;)

0|0
    0|0
    • Ama baxilari erir diyo

• Bence küçülmez ama o kadar çok kişi de yazmış tereddütte kaldım.
      Dik olur füze gibi, küçük ama dik ;))

• Bol bol yeşil çay ve tavuk tüket göğüslerinde gelişim olacaktır muhtemelen.

0|0
    0|0
  • bugünde ne göğüs meselesi bitmedi gitti

0|0
    0|0
  • bir resim at görelim basılmış ona gore cevap veririz yaglimi yagsizmi anlayalim

0|0
    0|0
  • Okadar ama varki.

0|0
    0|0
  • Göğüs çok zayıflamadığın sürece küçülmez hatta biraz kas çalışırsan iyice toparlanır...

1|0
    0|0
    • Kas calisirsam erimez mi yani?:S

• Erimez daha diri olur sıkı gözükür..

Kızlar Ne Diyor 7

• küçülüyor malesef canım . ama belli bir seviyesi var onun , belli ağırlığı. onun üstünde yaparsan küçülür , standart olanı yaparsan sıkılaşır.

1|0
    0|0
  • Kilo kaybedersen küçülür.

0|0
    0|0
  • İp atlamak sarkma yapıyor alt kısmın daha kalınsa ona çalış ama maalesef ki göğüs sırf yağ dokusundan oluştuğu için ve kalçalar daha zor eridiği için daha çabuk küçülüyor

0|0
    1|0
  • Ne kadar cok ama yazmissin boyle erir kilo verdikce gogusler kuculur

0|0
    0|0
  • güreş yapmayacaksan bir şey olmaz :D

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım sporla zayıflamaya başladı küçüldü aman dikkat bunun için özel hareketler vardır belki sorarsın

1|0
    0|0
  • Erir yağ vardır göğüslerde de

1|0
    0|0
Yükleniyor...