Burak Yılmaz Galatasaray ile şimdiden anlaştı mı?

Arkdaşlar bence Burak Yılmaz Galatasaray ile anlaştı ve bence Trabzon ve Galatasaray bu işi içlerinde tatlıya bağladılar ve anlaştılar ve bence Burak Galatasarayımıza yakışan bir futbolcu ya sizce?

0|0
626

En İyi Erkek Görüşü

• sözleşmesi bitiyorsa burak yılmaz Türkiyede istediği takımda oynar, ama ben yüksek bonservis ile alınmasına karşıyım çünkü şu an acil ihtiyacımız olan forvet tipi olarak görmüyorum.

bizim asıl ayak ve kafa toplarında süper bitirici bir forvet almamız şart

burak yılmazın stili biraz daha elmander gibi, bize milan baroşun ilk geldiği zamanki hali gibi bir forvet lazım elmanderle birlikte oynayacak.

bitirici forvet bulmak kolay illa bulunur da, bununla birlikte pres yapacak, koşacak bir forvet bulmak zor. elmanderin bitiriciği normal ama inanılmaz bir pres ve oyuna katkısı var. şimdi yanına bitiriciliği inanılmaz, oyuna katkısı ve pres güçü normal birisini bulmalıyız (jardel gibi hiç pres yapmayan adam oyunumuzu bozzar, orta düzeyde de olsa mutlaka pres yapmalı)

aklımda kimse yok yıllardır avrupayı takip etmiyorum

umarım söylediğim tarzda bir oyuncu bulabiliriz...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Burak Yılmaz ayakta duramaz falan diyormuşum neyse, alsın gs. istikrarlı değil şansına gol atıyor bence. Fenerbahçeliyim gs alsınnn

0|0
    0|0
  • Burak trabzonu bırakmaz. Bırakıcak olursa avrupaya gider..

0|0
    0|0
  • burak yılmaz neden size gelsin olduğu yerden bence gayet memnun .. gidicek olsa avrupa ya gider

0|0
    0|0
    • çunku herkez bırgun Galatasarayda oynamak ıster ama herkese nasıp olmaz

• olduğu yerden memnun mu :) Takımın bütün yükünü taşımak mı onu daha çok memnun eder yoksa arkasında engin , selcuk , emre , melo'dan oluşan süper 4'lünün önünde mi oynamak memnun eder..Bizde 2 ye katlar gollerini..

• kız hamsi:))

• ben olsam almazdım..bir yılı diğer yılına uymuyor istikrarlı bir futbolcu değil...

bizim takım şanssız kesin iş çıkaramaz.

0|0
    0|0
  • anlaştı burak ya

0|0
    0|0
  • burak yılmaz gs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Burak çok iyi bir forvet artı Selçuk İnanın yakın arkadaşı.Belki o var diye Galatasaraya gelebilir diyorum.

0|0
    0|0
  • allah göstermesin öyle futbolcuyu galatasaraya ne bir teknik ne bir koşu ne bir şey sadece karşı karşıya kal gol at.futbol zor bi oyun ama futbolda çalım yetenegi de olması lazım bir forvet dahi olsa.bunda bir cacık yok neden bu başarıyı madem başarı neden avrupa kupalarında defanslara yediremiyor allah yazdıysa bozsunda almazlar zaten ondan bir cacık olmaz...

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz gelmesin bize ya. :( Takım içindeki uyumu bozar. Hem zaten yedek kalır, ilk 11'e giremez.

0|0
    0|0
  • Nereden duydun bu açıklamayı ?

0|0
    0|0
  • Galatasarayın bu seneki trabzonsporlu kontenjanı kaç kişi söylede ona göre adam gönderelim. neredeyse takımın iskeleti trabzonlulardan oluşacak :))

0|0
    0|0
  • galatasaray trabzon maçını ben stattan canlı izledim. fatih terime bakıyordum arada o da burağa çok bakıyordu orada anlamıştım burağı beğendiği ve takımda istediğini. bence doğru seçimdir necati ve burak iyi ikili olacaklardır tüm galatasaraylılar sevinsin.

0|1
    0|1
    • Necati yedek olur forvetler boyle olacak bence Elmander, Burak ve Berbatov Baros satilacak bence

• sercanın alınması hataydı ben kesinlikle karşıydım. elimizde patladı. sabri de aynı. bu ikisini bir an önce göndermek gerekir ama biraz zor alıcı çıkar. sabri ise yönetimden birinden torpilli bu yüzden devamlı galatasarayda.

• hakan baltadakı değışıklı goruyor musun bu sene super oynuyor ve sabrıye laf yok o adamın dıbı kadıkoyde kutlama yaparsak o başrol oynar çunku o buyuk kaptan :) ve bence Sercan iyi futbolcu ama kiralik olarak bir takima verilmeli veya trabzon maçında bır şans vermelı hoca necatıden daha ıyıdır sercan bundan emınım

• bunu resmi açıklama olmadan bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • Burak Galatasaraya uygun bir golcü değil,oyun sistemi açısından.

Ama yurtdışına gitmesini isterim :)

0|0
    0|0
  • Bencede gitsin artık ya sinir ediyor bizi yüz tane top alıyor ancak 3 tane atıyor... Bize zor zamnlar yaşattı.. ama kritik golleride vardı .. hayırlısı

0|0
    0|0
  • gelebilir de gelmeyebilirde ama gs de iş yapar.

0|0
    0|0
  • İstikrarlı bulmuyorum

0|0
    0|0
  • çok aptalca olur. Kimi kesecek orada ?

0|0
    0|0
  • Bence gelmesi iyi olurdu fakat burak bu sezonluk bi patlama yaptı önümüzdeki sezonda pek kendini gösterebiliceğini sanmıyorum bu benim fikrim

0|0
    0|0
  • galatasaraylıyım burak yılmaz'ı hiç beğenmiyorum almasınlar bence galatasarayımıza yakışmayan bir futbolcu ama trabzonspora yakışıyor kalsın orada

0|0
    0|0
  • gelirse ya necati ya o yedek kalıcak ustelık bız ust duzey bır yabancı forvet alıcaz buyuk ıhtımal berbatovvv

0|0
    0|0
  • burak pleseaları muthıs bı oyuncu ama bıza yabancı super bır forvet lazım gelırse de nıe geldı demem.

0|0
    0|0
  • burak iyi golcü değil kim ne derse desin. son vuruşları iyi değil.

0|1
    0|1
  • Hayırlı olsun bir beşiktaşlı olarak çok sevindim adam tesadüfen goller atıyo :D

0|1
    0|0
    • teşekkur ederım ıyı futbolcudur burak ve sızce fenerbahçe maçında başarılar dılerım

• galatasaray ın 5 tane santraforu var burak yılmazı ne yapacak ters çevirip üstünemi oturacak

0|0
    0|0
  • bilmem ama takım oyunu onemli

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...